• Informacje na temat:

  scarlett johansson playboy

Artykuły na temat: scarlett johansson playboy
 • Polka lepsza od Salmy Hayek

  Słowiańska piękność nie sąsiaduje niestety z Lindsay Lohan, Jessicą Albą ani Scarlett Johansson (te panie zajęły odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce), znalazła się dopiero na 66. miejscu(...) najseksowniejszych kobiet według amerykańskiego "Playboya". Ambicje Joasi sięgają jednak wyżej, marzy o karierze aktorskiej. Oczywiście w Hollywood. Zagrała już epizody w kilku filmach, a niedawno wraz z Carmen...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Najbardziej seksowne gwiazdy

  Co tydzień podawane są do wiadomości wyniki kolejnych rankingów na najseksowniejsze gwiazdy, no ale co "Playboy" to "Playboy". W najnowszym plebiscycie popularnego magazynu dla panów zwyciężyła Scarlett Johansson (22 l. ,"Prestiż").

 • Jessica Alba najbardziej seksowna

  Jessica Alba (24 l., "Sin City - Miasto Grzechu" ) zwyciężyła w plebiscycie magazynu '"Playboy" na najbardziej seksowną gwiazdę roku. Młoda aktorka pokonała m.in. Pamelę Anderson, Halle Berry i Carmen Elektrę. Alba znajdzie się na okładce marcowego numeru "Playboy'a".

 • Downey Jr wśród superbohaterów

  11 maja rząd dusz w polskich kinach obejmą superbohaterowie ze świata Marvel Comics: Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Hawkeye i Black Widow. Wszyscy oni spotkają się w "Avengers 3D" (reż. Joss Whedon). W rolę Iron Mana wciela się oczywiście Robert Downey Jr. ("Chaplin", "Sherlock Holmes").

 • Amber Heard: Ambitna bestia

  Z każdym nowym filmem jej akcje w Hollywood rosną. Czy po roli u boku Johnny'ego Deppa w "Dzienniku zakrapianym rumem" będzie już prawdziwą gwiazdą?

 • Superbohaterowie łączą siły

  Już w piątek, 11 maja, na polskich ekranach pojawi się jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, film "Avengers 3D" Jossa Whedona. Na całym świecie już osiągnął on gigantyczny sukces w krótkim czasie zarabiając ponad 700 mln dolarów.

 • Oscarowe filmy: niewolnictwo, kosmos i AIDS

  Niewolnik z plantacji nie tracący nadziei na odzyskanie wolności, astronauci i chorzy na AIDS, którzy walczą o swoje życie oraz skomplikowane relacje emocjonalne w rodzinie - są wśród bohaterów i tematów dziewięciu historii z szansą na Oscara dla najlepszego filmu.