• Informacje na temat:

  scarlett johansson skandal

Artykuły na temat: scarlett johansson skandal
 • Weekend w kinie

  "Dziewczyna z perłą" , brytyjski dramat obyczajowy ze Scarlett Johansson i Colinem Firthem w rolach głównych, obyczajową opowieść "Moja matka woli kobiety" oraz dwie komedie - "The Cooler" i "Wariaci z Karaibów" trafią w piątek, 21 maja, na ekrany polskich kin.

 • Kim Basinger na Riwierze

  Kim Basinger ( "8. Mila" ) najprawdopodobniej zagra w adaptacji słynnej sztuki Oscara Wilde'a "Wachlarz Lady Windermere". Film "A Good Woman" będzie osadzony w latach 30. dwudziestego wieku w Stanach Zjednoczonych i Francji. Film wyreżyseruje Mike Barker ( "Spisek doskonały" ).

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2005 r.

  Wokalistki, aktorki i modelki znalazły się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2005 roku. Zwyciężyła angielska modelka Kate Moss, której chyba nie zaszkodziły niedawne skandale związane z zażywaniem narkotyków i nieustających konfliktów ze swoim (ponoć już byłym) narzeczonym Petem Dohertym, muzykiem grupy Babyshambles.

 • Carey Mulligan jako Hilary Clinton

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan ("Wielki Gatsby", "Wstyd") jest główną kandydatką do zagrania Hilary Clinton w filmie biograficznym "Rodham".

 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  "Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.

 • Sandra Bullock nie romansuje

  Gwiazda Hollywood - Sandra Bullock - zdementowała plotki, jakoby spotykała się z Ryanem Reynoldsem. Aktorka wyjaśniła, że z młodszym o 12 lat aktorem łączy ją jedynie "prawdziwa przyjaźń".

 • Urodzinowy wywiad Allena

  Woody Allen kończy w grudniu 70 lat. Z tej okazji słynny reżyser udzielił wywiadu pismu "Vanity Fair", choć rzadko udziela wywiadów prasowych. "Nie nauczyłem się wiele z życia" - powiedział Allen.

 • Filmowy świat w Wenecji

  Projekcja konkursowego filmu "Pokuta" ("Atonement") w reżyserii Joe Wrighta zainaugurowała w środę wieczorem, 29 sierpnia, 64. festiwal filmowy w Wenecji.

 • Przeboje VCD

  W czwartek, 28 kwietnia, na Video CD (do sprzedaży) zadebiutuje kilka przebojowych opowieści. Domowe kolekcje wzbogacić będzie można o filmy "Dziewczyna z perłą" , "Pogoda na jutro" , "Rekrut" , "Rycerze z Szanghaju" i "Zróbmy sobie wnuka" .

 • Przeboje VCD

  W kwietniu na Video CD (do sprzedaży) zadebiutuje kilka przebojowych opowieści. Domowe kolekcje wzbogacić będzie można o filmy "Dziewczyna z perłą" , "Pogoda na jutro" , "Rekrut" , "Rycerze z Szanghaju" i "Zróbmy sobie wnuka" .

Wideo na temat: scarlett johansson skandal
 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).