• Informacje na temat:

  scarlett johansson telefon

Artykuły na temat: scarlett johansson telefon
 • Nagie fotki Justina w telefonie Kunis?!

  Za oceanem hakerzy masowo przeczesują telefony komórkowe celebrytów w poszukiwaniu pikantnych fotek. Teraz ich ofiarą padła Mila Kunis...

 • Dostawał ataków paniki w... trumnie

  ...strach, który siedzi w każdym. Kiedy byłem tam zamknięty, miałem ataki całkowitej paniki" - zdradził 34-letni aktor, a prywatnie mąż gwiazdy Scarlett Johansson. "Na klatce piersiowej przymocowano mi(...)Gwiazdor filmu "Narzeczony mimo woli" w nowym thrillerze w reżyserii Rodrigo Cortesa wciela się w rolę Amerykanina pracującego w Iraku pogrzebanego żywcem w trumnie z telefonem komórkowym...

 • Joseph Gordon-Levitt i jego seksowna komedia charakterów

  - To miał być film o tym, że my, ludzie, traktujemy innych ludzi jak przedmioty, a nie istoty żywe. Z taką też myślą zasiadłem do pisania scenariusza - mówi Joseph Gordon-Levitt.

 • Rock, magia i... Kloss

  Wielki powrót Hansa Klossa, zrealizowana na nowo baśń o Królewnie Śnieżce, przygody ekscentrycznego rockmana, przerażająca historia o opętanej przez demony kobiecie. Filmowe premiery zafundują widzom skrajne emocje.

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Przebój "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznych nagród MTV Movie Awards. Po cztery nominacje otrzymały filmy "50 First Dates" i "X-MEN 2" . 13. ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards odbędzie się 5 czerwca w Sony Picture Studios w Culver City w Kalifornii. Transmisję z uroczystości stacja MTV zaprezentuje 10 czerwca.

 • Aktor panikował... w trumnie

  Ryan Reynolds przyznał, że na planie swojego nowego filmu - "Pogrzebany" - miał ataki paniki ze względu na przedstawione w nim klaustrofobiczne sceny.

 • Woody Allen czy Marilyn Monroe?

  Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym mamy dla Was do wygrania wyjątkowe nagrody. Laureat naszej zabawy otrzyma aż 15 kultowych filmów na DVD, ufundowanych przez firmę Imperial CinePix. Warto spróbować! Poznajcie szczegóły!

Wideo na temat: scarlett johansson telefon
 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...