• Informacje na temat:

  scarlett johansson w polsce

Artykuły na temat: scarlett johansson w polsce
 • Polski aktor odmówił Scarlett Johansson

  O tym, by zagrać u boku Scarlett Johansson , marzą wszyscy mężczyźni. Ale jeden z polskich aktorów powiedział: "nie". Kto i dlaczego?

 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.

 • Scarlett Johansson ma polskie korzenie!

  Woody Allen powiedział o niej, że "jest tak seksowna, że powinni ją aresztować". Pomimo że Scarlett Johansson (25 l.) zwykle gra odważne, wyzwolone kobiety i na ekranie emanuje erotyzmem, tak naprawdę jest romantyczką.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • Joanna Kulig o byciu najseksowniejszą aktorką: Lubię się podobać

  Amerykański dziennik umieścił Joannę Kulig (31 l.) w rankingu najseksowniejszych aktorek tuż obok Moniki Bellucci i Scarlett Johansson. Co na to sama zainteresowana?

 • Scarlett Johansson zaśpiewa Waitsa

  Scarlett Johansson ( "Między słowami" , "Wszystko gra" ) podpisała kontrakt na swoją pierwszą płytę! Kto jednak myślał, że gwiazda będzie śpiewać niezobowiązujące pioseneczki, ten chyba musi zrewidować swoje poglądy na temat ambicji młodej aktorki. Tytuł przygotowywanej przez nią płyty brzmi bowiem "Scarlett śpiewa Toma Waitsa".

 • Polak odchudza hollywoodzkie gwiazdy

  ..., Rihanna i Scarlett Johansson. Nie ma najlepszego zdania o tej ostatniej. Uważa, że wygląda ona jak kołek, nie ma figury. Madonna to okropność - niekobieca, za szczupła, wyżylona, "jak koń". Sam trenuje(...). Je dużo owoców i warzyw. Na śniadanie wypija wodę z cytryną i pieprzem cayenne oraz koktajl z alg i kiełków. Nie je chleba, ryżu i makaronów. Myśli o powrocie do ojczyzny, bo "w Polsce wszystko...

 • Skolimowski ze Scarlett Johansson

  Jerzy Skolimowski wystąpił jako aktor we wspólnych scenach ze Scarlett Johansson w amerykańskim przygodowym filmie akcji "Avengers". Jest tam czarnym charakterem - wcielił się w Rosjanina, który w brutalny sposób przesłuchuje graną przez Johansson bohaterkę.

 • .... Media dowiedziały się, że jej synek urodził się pod koniec sierpnia w jednej z prywatnych klinik. Aktorka swojego pierworodnego nazwała Antoni. Scarlett Johansson (30 l.) wiosną zaręczyła się...

 • Nowe gwiazdy kina

  Kino potrzebuje gwiazd. Bez nich nie ma dobrych i kasowych filmów, nie ma milionów widzów, nie rozwija się show-biznes. Pojawienie się w 2004 roku takich nazwisk, jak Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" ) i Sofia Coppola ( "Między słowami" ) w Hollywood oraz Magdalena Piekorz ( "Pręgi" ) i Tomek Bagiński ( "Katedra" ) w Polsce, pozwala z nadzieję patrzeć na przyszłość kina.