• Informacje na temat:

  scarlett johansson wiek

Artykuły na temat: scarlett johansson wiek
 • Scarlett Johansson ma polskie korzenie!

  Woody Allen powiedział o niej, że "jest tak seksowna, że powinni ją aresztować". Pomimo że Scarlett Johansson (25 l.) zwykle gra odważne, wyzwolone kobiety i na ekranie emanuje erotyzmem, tak naprawdę jest romantyczką.

 • Johansson zagra u Nolana

  Scarlett Johansson ( "A Good Woman" , "Dziewczyna z perłą" ) wystąpi w najnowszym filmie Christophera Nolana ( "Memento" , "Batman - Początek" ). W obrazie zatytułowanym "Prestige" aktorka pojawi się u boku takich gwiazdorów, jak Hugh Jackman ( "Van Helsing" ), Christian Bale ( "Mechanik" ), Michael Caine ( "Miss Agent" ) i muzyk David Bowie.

 • Zastąpi Scarlett Johansson

  Emma Watson, słynna Hermiona z serii filmów o Harrym Potterze, zagra główną rolę w dramacie "Napoleon and Betsy". Młoda aktorka zastąpi Scarlett Johansson, która rezygnowała z udziału w produkcji.

 • Misja Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson ( "Między słowami" , "Dziewczyna z perłą" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Mission: Impossible 3" , kontynuacji przebojów "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" . Aktorka ma wcielić się w bohaterkę o imieniu Leah.

 • S. Johansson: Wiek nie gra roli

  Scarlett Johansson, bohaterka filmów "Dziewczyna z perłą" i "Między słowami", wierzy, iż wiek nie jest ważny w związku pomiędzy dwojgiem ludzi. 19-letnia aktorka bez problemu może wyobrazić sobie romantyczny związek nawet z 60-latkiem.

 • Kolejne nagrody w Palm Springs

  Aktorka Scarlett Johansson ( "Między słowami" ) i scenograf Dante Ferretti ( "Wzgórze nadziei" ) będą laureatami kolejnych specjalnych wyróżnień na zbliżającym się 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs. Młoda gwiazda otrzyma pierwszą w historii imprezy nagrodę Rising Star Award, zaś wybitny włoski dekorator dostanie nagrodę za wybitny życiowy dorobek w swojej dziedzinie (Career

 • Jessica Simpson: Najlepszy dekolt

  Po serii niepochlebnych informacji na temat Jessiki Simpson (powracające pogłoski o kryzysie jej małżeństwa), amerykańska wokalistka ma wreszcie czym się pochwalić. Jessica zwyciężyła w sondażu na "najlepszy dekolt w Hollywood", dystansując m.in. Salmę Hayek i Carmen Electrę.

 • Biblijny prorok jak superbohater?

  Zakazany w kilku krajach "Noe: Wybrany przez Boga" Darrena Aronofsky'ego, z Russellem Crowe'em w roli biblijnego proroka, oraz "Grand Budapest Hotel" - nowe dzieło Wesa Andersona z gwiazdorska obsadą - trafiają w piątek na ekrany polskich kin. Już od środy oglądać możemy też superprodukcję "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz".

 • Co w kinie? Faceci po przejściach

  Pięć filmów zadebiutowało w piątek, 30 kwietnia, na ekranach kin. Wśród nich dwa sequele: superprodukcji "Iron Man" i czeskiego filmu "Młode wino", "Szalone serce" z oscarową rolą Jeffa Bridgesa, "Handlarz cudów" z popisową kreacją Borysa Szyca i najbardziej niezwykła propozycja tygodnia - "Dubel" Johana Grimonpreza.

Wideo na temat: scarlett johansson wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.