• Informacje na temat:

  scarlett johansson z chłopakiem

Artykuły na temat: scarlett johansson z chłopakiem
 • Scarlett Johansson wyjdzie po raz trzeci za mąż?!

  Związek Scarlett Johansson (33 l.) i Colina Josta (35 l.), wbrew różnym pogłoskom, ma się dobrze. Co więcej, być może za jakiś czas usłyszymy o ślubie pary!

 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.

 • Ciąża Scarlett Johansson to wpadka

  Scarlett Johansson (29 l.) była zaskoczona swoją ciążą. Aktorka cieszy się jednak, że zostanie mamą.

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Scarlett Johansson zaprzecza

  Scarlett Johansson (22 l.) zaprzecza pogłoskom, jakoby jej nowym chłopakiem miał być Justin Timberlake (26 l.).

 • Scarlett Johansson zaręczona?

  Scarlett Johansson została niedawno przyłapana z diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym, co wywołało falę plotek, że piękna aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriacem.

 • Rozterki Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson (21 l., "Good Woman" ) dała swojemu chłopakowi Joshowi Hartnettowi (27 l., "Pearl Harbor" ) powody do przemyśleń. Gwiazda udzieliła bowiem wywiadu, w którym napiętnowała monogamię jako coś nienaturalnego oraz wyraziła zdziwienie wzburzającymi opinię publiczną częstymi romansami gwiazd filmu.

 • Boi się o Scarlett Johansson

  Woody Allen obawia się, że Scarlett Johansson zniszczy sobie karierę, jeśli wzorem koleżanek po fachu odda się rozrywkowemu stylowi życia.

 • Nowy chłopak Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson najwyraźniej już znalazła sobie pocieszenie po rozstaniu z Seanem Pennem. Gwiazda spotyka się obecnie z Josephem Gordon-Levittem. Parę widziano razem w Nowym Jorku, gdy nie szczędziła sobie czułości.

 • To nie zaręczyny!

  Rzecznik prasowy Scarlett Johansson zdementował plotki, mówiące o tym, że aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriac. Rozgorzały one zaraz po tym, gdy zobaczono gwiazdę z diamentowym pierścionkiem na palcu.

Zdjęcia na temat: scarlett johansson z chłopakiem
Wideo na temat: scarlett johansson z chłopakiem
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.