• Informacje na temat:

  scena najlepsza

Artykuły na temat: scena najlepsza
 • "House of Cards": Osiem najważniejszych scen

  W ostatnich latach, w tak zwanym 'złotym wieku telewizji', scenarzyści w oryginalny sposób przedstawiają głównych bohaterów seriali. Jednak chyba żaden z nich nie miał takiego wejścia (no, może jeszcze Walter White z "Breaking Bad") jak Frank Underwood. W zaledwie parę minut twórcom udało się pokazać jego najważniejsze cechy i podejście do życia. Ta scena naprawdę zapada w pamięć. O czym...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Wikingowie": Sześć najlepszych scen

  I. Sezon drugi serialu Michaela Hirsta był zdecydowanie jednym z najlepszych dotychczasowych rozdziałów tej telewizyjnej opowieści o wikingach. Powyższa scena - przygotowanie do finałowej bitwy(...). III. Zatrzymując się jeszcze przy trudnych i smutnych scenach... Dziewiąty odcinek czwartego sezonu naprawdę potrafi zniszczyć widza... Nawet przez chwilę (ale taką naprawdę małą chwilę) było nam...

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • "Daredevil": Pięć ważnych scen z pierwszego sezonu!

  .... Scena spowiedzi, w której Matt opowiada o wielu dręczących go sprawach. Musimy, zaznaczyć, że wybór Charliego Coxa do tej roli był znakomitą decyzją. Jedna z wielu świetnych scen walk w serialu. Kto wie, czy nie najlepsza?

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • "Gra o tron": Osiem najgorętszych scen z serialu

  ...więc spodziewać paru niezręcznych momentów, gdyż okazało się, że bohaterka jest ciotką Jona. Z czystym sumieniem trzeba jednak stwierdzić, że poniższa scena została świetnie zrealizowana, a fani(...) (sezon pierwszy, odcinek drugi) Jeżeli chodzi o Daenerys i Khala Drogo, to trzeba przyznać, że poniższa scena doskonale prezentuje zmianę w ich relacjach. W jednym z wywiadów Emilia Clarke...

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska chce wrócić na scenę!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z "Drugiej szansy" i Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie kryje, że marzy o powrocie do teatru. Aktorka zamierza wkrótce zakończyć trwający już ponad trzy lata urlop macierzyński i znów występować na scenie Teatru Narodowego. - Wiem, że miejsce na mnie czeka - mówi.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

Zdjęcia na temat: scena najlepsza
Wideo na temat: scena najlepsza
Dyskusje na temat: scena najlepsza