• Informacje na temat:

  scenariusz telenoweli

Artykuły na temat: scenariusz telenoweli
 • Nie żyje Fernando Gaitan, twórca telenoweli "Brzydula Betty"

  Zjednoczonych magazyn "Variety" opisał "Ugly Betty" jako "kolumbijskie brzydkie kaczątko", które wydobyło gatunek telenoweli z latynoamerykańskich przedmieść i wygenerowało więcej klonów niż(...) telenoweli, "BrzydUla" okazała się trampoliną do wielkiej kariery, a z odtwórców głównych ról - Julii Kamińskiej, czyli Uli Cieplak, i Filipa Bobka, czyli Marka Dobrzańskiego - uczyniła gwiazdy...

 • Curly Heads "Reconcile": Marcin Dorociński i Dawid Podsiadło!

  Marcin Dorociński oraz Dawid Podsiadło to dwie gwiazdy, które zobaczyć można w najnowszym teledysku Curly Heads do utworu "Reconcile".

 • Najlepsze telenowele 2015

  ...scenariusz. Maite Perroni z radością przyjęła rolę tytułowej Lichity, czyli nieatrakcyjnej kobiety od ośmiu lat ciężko pracującej w agencji reklamowej, nie mając nawet nadziei na awans. Co gorsza, wciąż musi(...) w Polsce za względu na Maite, której telenowele zawsze cieszą się u nas dobrą oglądalnością oraz "brzydulkowy" klimat. To już trzecia adaptacja scenariusza Delii Fiallo "Buenos días, Isabel" po...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "W labiryncie": Pierwsza telenowela

  ...widzowie mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu. - Scenariusze były gotowe na dwa miesiące do przodu, zdjęcia realizowaliśmy z trzytygodniowym wyprzedzeniem - wspominał Paweł Karpiński. - Jeden...

 • Połączyć telenowelę z thrillerem...

  Jesienią telewizja TV4 pokaże nam nowy polski serial . "Regina" ma być połączeniem telenoweli i... thrillera.

 • „Nigdy cię nie zapomnę”: Telenowela, która okazała się hitem

  Juan Osorio, kompletując obsadę do adaptacji scenariusza Caridad Bravo Adams (pierwsza telewizyjna wersja pochodziła z 1970 roku), postawił na sprawdzone nazwiska, czyli Fernanda Colungę i Edith(...) czarny charakter w nowej telenoweli Juana Alberta Castro "Pasión y poder". Równorzędną główną rolę otrzymał Jorge Salinas. Ciekawe, jak będzie układała się ich współpraca, ponieważ Ferdek znany jest...

 • Nie zagram w telenoweli

  "Nie chcę być twarzą ani serial u, ani danej stacji telewizyjnej. Grając w takich produkcjach daje się na to przyzwolenie i potem ludzie wyobrażają sobie, że mogą zadać każde pytanie, że właściwie obowiązkiem jest na to odpowiedzieć, i że to szczęście być częścią jakieś telenowelowej rodziny... " - uważa Magdalena Cielecka. W rozmowie z Adrianą Chodakowską aktorka opowiedziała także o przylepianych jej etykietkach, zawodowym perfekcjonizmie, oraz występowaniu w reklamach.

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  Ćwierć wieku temu - 30 grudnia 1988 roku - TVP rozpoczęła emisję pierwszej polskiej telenoweli. Serial "W labiryncie" przez 2 i pół roku co tydzień przyciągał przed telewizory ponad 10 milionów widzów ciekawych, jakie niespodzianki los przygotował dla bohaterów polskiej "Dynastii".

 • K. Krauze: Tego nie zobaczycie w telenoweli

  Znany polski reżyser Krzysztof Krauze , twórca m.in. "Mojego Nikifora" , rozpoczął pracę nad swoim nowym filmem "Plac Zbawiciela". To autentyczna historia ukazująca powszechne niepokoje związane z kryzysem współczesnej rodziny. To także film o miłości, o dojrzewaniu uczucia łączącego ludzi, nie tylko kobietę i mężczyznę.

Zdjęcia na temat: scenariusz telenoweli
Wideo na temat: scenariusz telenoweli
 • Cielecka w "M jak miłość"?!

  Aktorka Magdalena Cielecka zdradziła nam, dlaczego nie zagra w telenoweli! „Przede wszystkim ‘M jak miłość’ jest obsadzone, z tego co wiem, więc tam chyba nie ma żadnych wakatów. A mówiąc poważnie niezwykle ważna jest dla mnie historia i scenariusz” – powiedziała gwiazda.

Dyskusje na temat: scenariusz telenoweli