• Informacje na temat:

  scenarzysta serialu

Artykuły na temat: scenarzysta serialu
 • Ciężki los scenarzysty

  Alutka i Jędrula, nie bez zdecydowanej sugestii Jadzi, postanawiają pomóc jakoś materialnie Kwiatkowskim, którym znowu powiększyła się w istotny sposób rodzina. Nie mogą jednak zaproponować pieniędzy, żeby sąsiadów nie urazić. Jędrula zatem postanawia namówić Kubę do pisania, za bardzo godziwe wynagrodzenie, scenariuszy jego sztandarowego serialu "Z _ jak zazdrość". Kuba, żywo ponaglany przez...

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

 • "1983": "Wizytówką serialu są talenty Polaków"

  Akcja serialu rozgrywa się w 2003 r., 20 lat po ataku terrorystycznym, który zniweczył nadzieje na rozwiązanie Układu Warszawskiego. Oficer śledczy (Robert Więckiewicz) oraz student prawa (Maciej(...). Scenarzysta Joshua Long zbudował świat z klocków, które są realne, ale pochodzą z różnych światów i okresów. Z Chin i Dubaju wziął modernizację bez wolności, a z Polski m.in. sojusz ołtarza i tronu...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • "Zasada przyjemności": Z wizytą na planie serialu

  Rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowego serialu kryminalnego -"Zasada przyjemności". Scenarzysta Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów "Gliny", po raz kolejny zabiera widza do mrocznego świata, w którym niemal jednocześnie - w Warszawie, Odessie i Pradze dochodzi do tajemniczych morderstw.

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • "Star Trek": Pierwszy teaser nowego serialu

  Podczas prezentacji swojej jesiennej ramówki stacja CBS zaprezentowała pierwszy teaser trailer nowego serialu z uniwersum Gene'a Roddenberry'ego.

 • Wypadek na planie serialu "Strażacy"

  Kilka miesięcy temu doszło do tragicznego wypadku na warszawskiej Pradze. Rozpędzony tramwaj uderzył w przejeżdżające przez tory auto. Kobieta, która siedziała za kierownicą, została uwięziona w zmiażdżonym samochodzie. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli o jej życie. Ranną uratował w końcu... Maciej Zakościelny!

 • Nie żyje Stefán Karl Stefánsson, gwiazda serialu dla dzieci

  Stefán Karl Stefánsson, islandzki aktor znany z roli Robbiego Zgniłka z serialu dla dzieci "Leniuchowo", zmarł w wieku 43 lat.

 • Scarlett Johannson w serialu

  Kolejna gwiazda Hollywood chce spróbować swoich sił na małym ekranie. Po sukcesie Mattew McConaugheya w "Detektywie" i Kevina Spacey w "House of Cards" czas na piękną Scarlett Johannson. Gwiazda zagra w miniserialu, będącym adaptacją powieści Edith Wharton.

Zdjęcia na temat: scenarzysta serialu
Wideo na temat: scenarzysta serialu
Dyskusje na temat: scenarzysta serialu