• Informacje na temat:

  sceniczne kostiumy

Artykuły na temat: sceniczne kostiumy
 • Wiśniewski "utopił" pieniądze w kostiumach

  Koniec roku dla Michała Wiśniewskiego (38 l.) okazał się pechowy. Licząc, że wraz z byłą żoną - Mandaryną - wystąpi na koncercie sylwestrowym we Wrocławiu, zainwestował ponad 100 tys. zł w olśniewające kostiumy sceniczne.

 • "Carte Blanche" z audiodeskrypcją

  Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami "Carte Blanche" z Andrzejem Chyrą dołącza do "Katynia", "Miasta 44" oraz "W ciemności" i będzie kolejnym filmem kinowym z audiodeskrypcją. Poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok, w specjalnej wersji dla niewidomych i niedowidzących, trafi do kin 23 stycznia.

 • "Bodo": Premiera 6 marca

  ..., Milanówku i Modlinie. W serialu zagrano ponad 340 ról aktorskich, zaangażowano ponad 4000 statystów, a przy produkcji pracowała ponad 300-osobowa ekipa. Wszystkie kostiumy sceniczne były szyte specjalnie na potrzeby serialu, a kostiumy z epoki były wypożyczone z Londynu, Paryża i Pragi. W serialu usłyszymy nie tylko znane utwory Bodo jak "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Okay", "Ach te baby...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Michał Szpak zdemolował garderobę! Co tam się stało?!

  Michał Szpak jest w trakcie swojej letniej trasy koncertowej. Artysta sporo pracuje, co wiąże się z permanentnym zmęczeniem.  Podczas ostatniego koncertu doszło jednak do niecodziennej sytuacji, po której wybuchł skandal.  Piosenkarz przed wieczornym show jak zawsze przygotowywał się w swojej garderobie, gdzie nakładał sceniczny brokatowy make up i przymierzał kostiumy. Po wszystkich przymiarkach...

 • Orange Warsaw Festival: Noel Gallagher i inni

  12 czerwca na Orange Warsaw Festival wystąpi zespół, którego liderem jest ikona brytyjskiej muzyki rockowej - Noel Gallagher's High Flying Birds.

 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...także w programie "Jak Oni śpiewają!". Jej sceniczne kostiumy balansowały na granicy groteski. Rozstanie z partnerem sprawiło, że aktorka całkowicie odmieniła swój wizerunek. Zaczęła dbać o siebie...

 • Janusz Gajos w monodramie "Msza za miasto Arras"

  Janusz Gajos wystąpi w monodramie "Msza za miasto Arras" na podstawie tekstu Andrzeja Szczypiorskiego. To raport o ludzkiej kondycji i szkodliwym wpływie ideologii. Premiera spektaklu odbędzie się 21 maja w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • Może zmienić się nie do poznania!

  ...konfekcja dobrej klasy jest po prostu dużo droższa niż tam – opowiada gwiazda „Klanu”. Szafa w mieszkaniu Izabeli Trojanowskiej podzielona jest na dwie części – zawodową, zawierającą kostiumy sceniczne...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: sceniczne kostiumy