• Informacje na temat:

  sceny elektronicznej

Artykuły na temat: sceny elektronicznej
 • Honorata "Honey" Skarbek została okradziona!

  To były sceny rodem z filmu sensacyjnego! Podczas gdy gwiazdka słodko spała w swoim łóżku, złodziej plądrował jej mieszkanie! Jak donosi "Fakt", Honey została okradziona z niemal wszystkich wartościowych rzeczy! Co najgorsze, złodziej nie zrobił tego pod jej nieobecność. Ktoś włamał się po cichu do warszawskiego mieszkania piosenkarki, podczas gdy ona, niczego nieświadoma, spała w innym pokoju...

 • Off Festival 2015: Run The Jewels, Sunn O))) i inni

  Run The Jewels, największa sensacja hiphopowej sceny ostatnich lat oraz Sunn O))), zespół który nadał nowe znaczenie sformułowaniu "ekstremalny metal", a do tego The Julie Ruin, Girl Band, Jacek Sienkiewicz i Kristen - to pierwsi oficjalnie ogłoszeni wykonawcy Off Festival 2015 (Katowice, 7-9 sierpnia).

 • Serialowy przewodnik

  ...wątpliwości, czy Lena poślubia go z miłości. Znajduje niepokojące wiadomości w jej poczcie elektronicznej. Tymczasem między Krzysztofem a atrakcyjną prawniczką Alex zaczyna rodzić się uczucie(...) kościołem powstają zdjęcia do filmu. Na planie pracuje żona barmana Filipiaka. Kobieta podoba się aktorowi, który ginie w trakcie kręcenia sceny strzelaniny. Filipiak zostaje aresztowany. Ksiądz Mateusz...

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Nie będę tańczyć na rurze

  ...przebojów i wyróżnień. Od 40 lat jest absolutną gwiazdą polskiej sceny muzycznej i nie chcąc odcinać kuponów od utworów nagranych wiele lat temu, wciąż wydaje płyty. Z piosenkarką rozmawiał Michał...

 • Recenzja Lari Lu "11": Elektroniczny dzięcioł robi nam digi-puk

  Podchodziłem do niej jak pies do jeża. Bo ileż można słuchać nierozpoznawalnych płyt z damskim jęczeniem? Niesłusznie.

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Faithless na Open'er Festival 2015

  Legenda trip hopu wystąpi w Polsce w ramach jubileuszowej trasy koncertowej. Grupa zagra na głównej scenie Open'er Festival 2015.

 • Audioriver: Poznaliśmy pierwszych wykonawców

  Simian Mobile Disco, Ben Klock oraz Tales of Us to pierwsze gwiazdy, które w lipcu pojawią się w Płocku na festiwalu Audioriver.

 • Zagraj na Electronic Beats Festival

  Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble, Adi Ulmansky i... może ty? Electronic Beats zaprasza do udziału w konkursie, którego zwycięzca zagra 27 lutego, na kolejnej polskiej edycji kultowego festiwalu.