• Informacje na temat:

  sceny łóżkowe aktorki polskie

Artykuły na temat: sceny łóżkowe aktorki polskie
 • "Lekarze": Katarzyna Warnke o związkach i... seksie!

  ...scenę, siedzi dziesięciu chłopaków z ekipy i obserwuje z bliska każdy ruch. Dodaje także: - Aktor powinien więc umieć robić takie rzeczy. I bardzo dobrze, że wspomniane sceny wchodzą do polskich...

 • Linda o scenach erotycznych

  Sceny erotyczne są przyjemne tylko na ekranie, mniej przyjemnie się je tworzy - wyznał Bogusław Linda. Dyżurny twardziel polskiego kina ma na swoim koncie kilka "rozbieranych" występów. Zarzeka się jednak, że nie ogląda produkcji ze swoim udziałem.

 • "Paradoks": Bogusław Linda nie lubi grać scen erotycznych?

  ...- Sceny erotyczne są przyjemne tylko na ekranie, mniej przyjemnie się je tworzy - przyznał aktor Bogusław Linda, czyli inspektor Marek Kaszowski z "Paradoksu". Dyżurny twardziel polskiego kina ma na swoim koncie kilka występów w "rozbieranych" filmach. Zarzeka się jednak, że nie ogląda produkcji ze swoim udziałem.

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

 • "Królowa Bona": Żelazna Dama

  ...oboje nie byliśmy już wolni, więc uważaliśmy, aby nie posunąć się za daleko i nie narobić sobie kłopotów - dodaje aktor. Choć nie było ognistego romansu, intymne sceny łóżkowe, które zagrali(...), wstawania o świcie, kilkugodzinnej charakteryzacji, trefienia włosów... - opowiada o pracy na planie "Królowej Bony" reżyser serialu Janusz Majewski. - Znam aktorki, które pozornie są miłe, a na zapleczu...

 • Weekend w kinie: Thrillery i komedie

  W tym tygodniu na polskie ekrany wchodzą filmy, na których widzowie będą się albo przeraźliwie bać, albo będą umierać na nich... ze śmiechu!

 • 7 najgorętszych momentów w "Na Wspólnej“!

  ...kina chodziło się na tzw. momenty. Czy dziś sceny łóżkowe przyciągają widzów przed telewizory? Czy istnieją jakiekolwiek badania - oczywiście poza wskaźnikami widowni - które potwierdzałyby bądź(...) odcinek specjalny, poświęcony podwójnemu weselu w rodzinie Ziębów, więc trudno jednoznacznie ocenić, co konkretnie przyciągnęło widownię. Na pewno nie jest tak, że planujemy sceny łóżkowe, licząc na...

 • Seks w serialach

  Robią to wszyscy, serialowi bohaterowie także. Łóżkowe wybigasy czasem są śmieszne, czasem tragiczne w skutkach. Niemniej widzowie bardzo chętnie są ich świadkami. Poniżej przedstawiamy ranking najgorętszych (lub wartych uwagi) zbliżeń na ekranach naszych telewizorów.

 • Daleko mi do ideału

  Umięśniona sylwetka, 193 centymetry wzrostu, przenikliwe spojrzenie i uśmiech, na widok którego fankom miękną kolana. To właśnie one uważają ​Mikołaja Roznerskiego za polskiego Ryana Goslinga. Co on na to? Jak reaguje na komplementy i porównania?

 • "Prawo Agaty" od A do Z

  ...łóżkowe sceny Podczas telewizyjnego wywiadu Agnieszka Dygant wyznała, że, pomimo doświadczenia, nadal odczuwa dyskomfort w trakcie kręcenia scen intymnych. - Nie nadaję się do scen erotycznych(...), których nie byłem w stanie spełnić, postanowiłem, że nie ma sensu tego kontynuować. Wiadomo, że jak się otwiera klub, to nie jest robota na całe życie - wyznał. E jak Europa Okazuje się, że polskie...

Dyskusje na temat: sceny łóżkowe aktorki polskie