• Informacje na temat:

  sceny łóżkowe w serialach

Artykuły na temat: sceny łóżkowe w serialach
 • Serial kipiący... seksem! Jak się to robi w "Klanie"?

  ..."Klan" to serial kipiący seksem! Miłosne trójkąty, zdrady, pełne namiętności uniesienia, skradzione pocałunki i upojne noce... Przeżyjmy jeszcze raz najgorętsze sceny z sagi rodu Lubiczów!

 • Anna Mucha: Serialowa dziewica?

  Sceny seksu w filmach przyciągają widzów. Jak to ich odgrywania odnoszą się aktorzy? Anna Mucha opowiedziała o kulisach realizacji scen łóżkowych.

 • Seks w serialach

  Robią to wszyscy, serialowi bohaterowie także. Łóżkowe wybigasy czasem są śmieszne, czasem tragiczne w skutkach. Niemniej widzowie bardzo chętnie są ich świadkami. Poniżej przedstawiamy ranking najgorętszych (lub wartych uwagi) zbliżeń na ekranach naszych telewizorów.

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Lifting "Na dobre i na złe" wyszedł serialowi na dobre!

  ...szczęście scenę uniesienia kręciliśmy dopiero w 8. dniu pracy (śmiech). Aktorzy powtarzają, że w kręceniu scen łóżkowych często pomaga poczucie humoru. AK: - Tego typu sceny są dla...

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  Utrata dziewictwa przez Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) z “Klanu" sprowokowała narodową dyskusję na temat seksu w polskich serialach. Okazuje się, że szczytem wyrafinowania w życiu intymnym bohaterów naszych rodzimych produkcji jest pocałunek z języczkiem. Łóżko to jedynie rekwizyt - taki sam jak np. stół. Najczęściej służy jako miejsce do odbycia... kolejnej rozmowy.

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • Nowy numer “Świata Seriali”

  ...... - Skrzywdzisz Taylor, jeśli się z nią ożenisz. Przecież wiesz, że tylko mnie kochasz. Proszę, nie rób tego - nalega. I namiętnie całuje mężczyznę... A ponadto: Jak się kręci sceny łóżkowe w polskich...

 • Serial, który przełamuje tabu

  Kolejne odcinki serialu "Usta usta" zapowiadają się sensacyjnie pod względem obyczajowym. Czeka nas spora dawka seksu, nagości i rozmów o fantazjach erotycznych.

Zdjęcia na temat: sceny łóżkowe w serialach
Wideo na temat: sceny łóżkowe w serialach
 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...

Dyskusje na temat: sceny łóżkowe w serialach
 • Re: 7 najgorętszych momentów w "Na Wspólnej“!

  Jestem na 4. roku aktorstwa i powiem tak, sceny łóżkowe ćwiczymy normalnie na studiach. Niestety mało kto potrafi je zagrać realnie. Kiedyś jak odgrywaliśmy z kolegą taką scenę to po prostu we mnie wszedł, nikt nie zauważył, ale uwierzcie widać było różnice jak się to oglądało... W serialach zawsze zalatuje sztucznością.

 • Re: Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  Nie za bardzo wiem po co mieliby pokazywać sceny łóżkowe. Chodzi raczej o symboliczne pokazanie faktu że "byli" razem doszło do czegoś - faktycznie to zgadzam się że ta forma przekazu jest dla wszystkich . Jak ktoś chce oglądać "gołe fakty " to ma specjalistyczne filmy