• Informacje na temat:

  sceny łóżkowe z seriali

Artykuły na temat: sceny łóżkowe z seriali
 • Serial kipiący... seksem! Jak się to robi w "Klanie"?

  ..."Klan" to serial kipiący seksem! Miłosne trójkąty, zdrady, pełne namiętności uniesienia, skradzione pocałunki i upojne noce... Przeżyjmy jeszcze raz najgorętsze sceny z sagi rodu Lubiczów!

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Lifting "Na dobre i na złe" wyszedł serialowi na dobre!

  ...szczęście scenę uniesienia kręciliśmy dopiero w 8. dniu pracy (śmiech). Aktorzy powtarzają, że w kręceniu scen łóżkowych często pomaga poczucie humoru. AK: - Tego typu sceny są dla(...) (śmiech).   Rozmawiała Małgorzata Pyrko   "Świat Seriali"

 • Anna Mucha: Serialowa dziewica?

  Sceny seksu w filmach przyciągają widzów. Jak to ich odgrywania odnoszą się aktorzy? Anna Mucha opowiedziała o kulisach realizacji scen łóżkowych.

 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  ...... pełen makijaż naszych ulubieńców z małego ekranu.  Sceny intymne nie dla dzieci i katolików Dlaczego stacje telewizyjne jak ognia unikają pikanterii w serialach? Tym bardziej że wprowadzenie śmiałych intymnych scen natychmiast podniosłoby ich oglądalność! - Odpowiedź na to pytanie jest krótka i banalnie prosta - twierdzi królowa polskich seriali Ilona Łepkowska, producentka "Barw...

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Nowy numer “Świata Seriali”

  Kolejny numer “Świata Seriali” pojawił się już w sprzedaży. Co w nim znajdziemy?

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • Seks w serialach

  Robią to wszyscy, serialowi bohaterowie także. Łóżkowe wybigasy czasem są śmieszne, czasem tragiczne w skutkach. Niemniej widzowie bardzo chętnie są ich świadkami. Poniżej przedstawiamy ranking najgorętszych (lub wartych uwagi) zbliżeń na ekranach naszych telewizorów.

 • Agnieszka Dygant: Grając sceny łóżkowe

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu "Prawo Agaty" niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie.

Zdjęcia na temat: sceny łóżkowe z seriali
Dyskusje na temat: sceny łóżkowe z seriali
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  Nie wiem co może się w niej podobać,jest jeszcze jedna nazywa się Kulesza.Litość ogarnia człowieka jak się takie amantki w kinach ogląda.Tylko współczuć tym młodym aktorom,którzy muszą z nimi sceny łóżkowe odgrywać.