• Informacje na temat:

  sceny och karol

Artykuły na temat: sceny och karol
 • Adamczyk łaskotał Glinkę po nogach

  Katarzyna Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska mają za sobą sceny łóżkowe z Piotrem Adamczykiem w produkcji "Och, Karol 2". Zobacz, jak je wspominają.

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.

 • Seks bez dublerki

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ujawnia kulisy swojej roli w filmie "Och, Karol 2".

 • "Oż ty Karol", czyli powtórka z "Lejdis"

  Remake przeboju sprzed lat "Och, Karol 2" (21 stycznia), kolejna wariacja Andrzeja Saramonowicza na temat "Lejdis", czyli "Jak się pozbyć cellulitu" (4 lutego) i polska wersja "Bridget Jones" - "Wojna żeńsko-męska" Łukasza Palkowskiego (25 lutego) - to pierwsze polskie premiery 2011 roku.

 • Dużo się dzieje!

  Nominacja do Telekamery, jedna z głównych ról w komedii "Och, Karol 2", kolejne perypetie Marty z "Barw szczęścia" i przygotowania do wydania płyty. Katarzyna Zielińska ma pełne wydarzeń zakończenie roku.

 • Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.

 • Dygant zrezygnowała z rozbieranych scen

  ...37-letnia Agnieszka Dygant odrzuciła ostatnio ofertę atrakcyjnej roli filmowej. Powodem takiej decyzji były podobno rozbierane sceny, w których musiałaby wziąć udział. A ona po porodzie nie czuje się wystarczająco atrakcyjna.

 • Ekipa "Na Wspólnej" idzie na wakacje!

  Wszyscy uczniowie wiedzą, że koniec czerwca, to koniec roku szkolnego. Dla ekipy serial u "Na Wspólnej" natomiast to koniec sezonu. Aktorzy, reżyserzy i wszyscy inni pracujący przy tworzeniu tej produkcji mają przerwę aż do września.

 • ...numer" (Robert Wichrowski, 2006). Na razie ma niewiele filmów w dorobku ("Dlaczego nie!" Ryszarda Zatorskiego, 2007, "Od pełni do pełni" Tomasza Szafrańskiego, 2009, "Och Karol 2" Piotra Wereśniaka(...) w Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. Współpracowała z wieloma teatrami - Stefana Jaracza w Olsztynie, Teatrze Sceny Prezentacje w Warszawie, z Teatrem Nowym Adama Hanuszkiewicza, Teatrem Komedia, Teatrem...

 • Sprawdzona obsada zapewni sukces?

  Reżyserskie tuzy Hollywood - Woody Allen, Tim Burton i Martin Scorsese, dobrze wiedzą, że sukces filmu to w dużej mierze zasługa sprawdzonej obsady. Podobnego zdania jest Sławomir Kryński, który do współpracy przy komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" zaprosił gwiazdy swojego wcześniejszego przeboju "To nie tak jak myślisz, kotku".

Zdjęcia na temat: sceny och karol
Wideo na temat: sceny och karol
 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

Dyskusje na temat: sceny och karol
 • Re: 7 serialowych grzechów głównych: Nieczystość, czyli biusty wieczorową porą

  w polskich filmach a przede wszystkim to, że klechy nie miały nic do gadanie w sprawach państwowych wytwórni filmowych. OBECNIE SCENY EROTYCZNE W POLSKICH SERIALACH WYGLĄDAJĄ ŻENUJĄCO, CZYLI JAK NA POWYŻSZYCH OBRAZKACH. A W "07 ZGŁOŚ SIĘ" TAK PIĘKNIE WYGLĄDAJĄ TE AKTORKI. Obecnie cała branża filmowa boi się czarnej stonki w kieckach. "Och Karol 2" co to było ? - g...o w szambie. W ubraniu tarzali się

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek - czarujący, zmysłowy, elektryzujący......Producenci sequelu Och, Karol! Wystarczy obejrzeć sceny z 13 odc. KSD, by podjąć decyzję o tym, że Karolem nie może być nikt inny, tylko ON!

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Powiem szczerze, że na początku, gdy usłyszałam o planach "odświeżenia" "Och, Karol" byłam temu bardzo przeciwna. Wtedy właśnie przeczytałam o możliwości obsadzenia w tej roli Filipa Bobka i zaczęłam(...) bardzo trudno u dzisiejszych aktorów. Kojarzy mi się ona ze starszym pokoleniem, ikonami polskiej sceny. Urok, który roztaczali wokół siebie np panowie Łapicki, czy Cybulski. Trudno "to" nazwać