• Informacje na temat:

  sceny pocałunków

Artykuły na temat: sceny pocałunków
 • Pocałunki na planie "Rancza"

  Patricia Kazadi i Piotr Ligienza. Ona siedzi na przystanku autobusowym. Płacze. On podchodzi do niej z bukietem czerwonych róż. Siada. Usta zbliżają się do ust. Jest! Długi namiętny pocałunek. Do takiej sceny dojdzie między Jagną Nowak i Fabianem Dudą w jednym z odcinków siódmej serii "Rancza".

 • Sceny intymne krępujące? "Dla mnie mniej"

  Znamy ją m.in. z "Tancerzy", bo właśnie taniec obok aktorstwa jest jej pasją. Anna Matysiak opowiada, jak czuje się w "Klanie" i co zmieniło się w relacjach granej przez nią Ramony z Jaśkiem.

 • "Gra o tron": Pocałunek, którego nie było w scenariuszu

  Występujące w serialu "Gra o tron" aktorki - Gemma Whelan i Indira Varma - przyznały, że erotycznej sceny między ich bohaterkami, którą mogliśmy oglądać w drugim odcinku siódmego sezonu show HBO, nie było wcześniej w scenariuszu.

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • Dariusz Wieteska: Jak żona zareagowała na jego sceny z piękną aktorką?

  Była zaniepokojona tym, że mąż gra miłosne sceny z młodszą aktorką. Do czasu, gdy ją poznała.

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "Przyjaciółki": Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  ...ochronny i takie sceny nie robią już na mnie wrażenia" - wyznaje Socha.   "Bywa nawet zabawnie, kiedy pomiędzy dublami sceny z pocałunkiem, gdzie oprócz nas jest 20 innych osób na planie, rozmawiamy: 'A co...

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • Przełom w "Prawie Agaty": Pocałunek i gorący seks!

  Agata (Agnieszka Dygant) i Krzysztof (Mirosław Baka) zdobędą się w końcu na odwagę, by się do siebie zbliżyć. W 10. odcinku zobaczymy sceny romantyczne i namiętne!

 • Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  Rafał - tak miał na imię chłopak, który jako pierwszy pocałował Małgorzatę Sochę. Całusem obdarował ją w przedszkolu. Teraz aktorki nie peszą nawet pocałunki na planie filmowym.

Zdjęcia na temat: sceny pocałunków
Dyskusje na temat: sceny pocałunków
 • Re: Monika i Artur zostaną parą!

  z aktorów juz nic się nie dało wykrzesać . Warto obejrzeć dla porównania sceny pocałunków na słynnym biurku Uli i Marka ,popatrzyć na wyraz ich twarzy ,z telewizora się dymiło ,a zero golizny .(...)sceny łóżkowe grane i filmowane brzydko , tak jak w KSD ,zero namiętności i ten kretyński śmiech Muchy ,ona jest aseksualna.,twarz Bobka nie wyraża nic ,a już napewno nie namiętność ,zastanawia się

 • Re: Monika i Artur zostaną parą!

  z aktorów juz nic się nie dało wykrzesać . Warto obejrzeć dla porównania sceny pocałunków na słynnym biurku Uli i Marka ,popatrzyć na wyraz ich twarzy ,z telewizora się dymiło ,a zero golizny . to po co(...)sceny łóżkowe grane i filmowane brzydko , tak jak w KSD ,zero namiętności i ten kretyński śmiech Muchy ,ona jest aseksualna.,twarz Bobka nie wyraża nic ,a już napewno nie namiętność ,zastanawia się

 • Re: Monika i Artur zostaną parą!

  z aktorów juz nic się nie dało wykrzesać . Warto obejrzeć dla porównania sceny pocałunków na słynnym biurku Uli i Marka ,popatrzyć na wyraz ich twarzy ,z telewizora się dymiło ,a zero golizny . też(...)sceny łóżkowe grane i filmowane brzydko , tak jak w KSD ,zero namiętności i ten kretyński śmiech Muchy ,ona jest aseksualna.,twarz Bobka nie wyraża nic ,a już napewno nie namiętność ,zastanawia się

 • Re: Monika i Artur zostaną parą!

  wyglądają twarze kochanków w miłosnym uniesieniu ????????????A gdzie był rezyser?????????,no chyba ,że z aktorów juz nic się nie dało wykrzesać . Warto obejrzeć dla porównania sceny pocałunków na słynnym(...)też prawda. najgorszy jest ten strasznie śmieszny uśmiech muchy - stosowany zawsze!!! tego się nie da oglądać. sceny łóżkowe grane i filmowane brzydko , tak jak w KSD ,zero namiętności i ten