• Informacje na temat:

  sceny rozrywkowej

Artykuły na temat: sceny rozrywkowej
 • Irena Santor: Nie odchodzę ze sceny!

  ...intensywnie promowała jedną z dwóch płyt wydanych z okazji jej 80. urodzin – „Punkt widzenia”. Ostatnio jako pierwsza polska artystka z dziedziny muzyki rozrywkowej została uhonorowana tytułem...

 • "Paranienormalni Tonight" od marca w TVP2

  W nowym rozrywkowym show TVP2 "Paranieormalni Tonight" znakomici komicy oraz parodyści, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, będą gościć gwiazdy sceny, estrady i ekranu, które postawią w humorystycznych, zaskakujących, a często także kłopotliwych sytuacjach.

 • Do kin wchodzi film z Meghan Markle. Będą szokujące sceny

  Rodzina królewska znów ma problem z Meghan (37 l.). Do kin ma trafić produkcja z jej udziałem. W filmie obecna księżna wciela się w kontrowersyjną postać. Są sceny, na których... bierze kokainę!

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" i "M jak miłość" w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

  ...i zapadnie w śpiączkę. Kiedy się z niej obudzi, okaże się, że ma amnezję. Czy przypomni sobie, kogo tak naprawdę darzy uczuciem, a kto jest jej śmiertelnym wrogiem? Rafał Szatan ma już za sobą sceny(...) szczęścia", to kolejny aktor-wokalista, który zaśpiewa w "Twojej Twarzy". Dramatyczne sceny, których Pyrka będzie uczestnikiem jesienią, zostały już nagrane, więc Molak może oddać się swojej największej pasji...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Koniec zespołu Maanam

  Wszystko wskazuje na to, że legenda polskiej muzyki rozrywkowej, grupa Maanam, zniknie na stałe z polskiej sceny muzycznej.

 • Tomek Lipiński "To, czego pragniesz": Nowa płyta w kwietniu

  20 kwietnia ukaże się druga płyta sygnowana nazwiskiem Tomek Lipiński.

 • Megahit "Biblia" rusza w Polsacie

  .... Niezapomniane opowieści od Księgi Rodzaju do Księgi Objawienia rozwijają się w pełne żywiołowej akcji obrazy filmowe. Produkcja oferuje nowe spojrzenie na najważniejsze sceny biblijne i postacie otaczane...

 • "Sen o Warszawie": Filmowa biografia Czesława Niemena w kinach

  W listopadzie w wybranych kinach studyjnych odbędą się specjalne pokazy "Snu o Warszawie" - długo oczekiwanej pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena. Projekcje zaplanowano na 21-23 listopada, już teraz zobaczyć można zwiastun obrazu.

Zdjęcia na temat: sceny rozrywkowej
Dyskusje na temat: sceny rozrywkowej
 • Re: Przełomowy dzień

  ojcem. A teraz w nosie go ma;/ Super. Zresztą jak dla mnie sceny między Piotrem a Zosią są dziwnie sztuczne, nie czuje się chemii, a tu nagle będą przeżywać bardzo romantyczne chwile;) Człowiek się za głowę łapie jak takie rzeczy czyta;)) Zaczynam to oglądać w kategorii rozrywkowej;)