• Informacje na temat:

  sceny taneczne

Artykuły na temat: sceny taneczne
 • Maryla Rodowicz kończy karierę? Podwyższyli jej emeryturę!

  Maryla Rodowicz (73 l.) nagrała ponad 2 tys. piosenek, wydała 20 płyt. Obecnie przygotowuje się do nagrania tanecznego albumu. Gdy jej fani czekają na nowy krążek, wrogowie pytają, kiedy w końcu zejdzie ze sceny. Właśnie pojawiła się konkretna data!

 • "One Love", czyli Bollywood w Krakowie

  "One Love" - to tytuł nowej bollywoodzkiej produkcji, do której sceny taneczne powstają na krakowskim Rynku i bulwarach wiślanych oraz na terenie zamku Ogrodzieniec w Podzamczu (Jura Krakowsko-Częstochowska). Premiera filmu odbędzie się za miesiąc w Indiach.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Czartoryska i Kamińska w musicalu!

  Porywające sceny taneczne w rytm przebojów Gipsy Kings, spektakularne układy fechtunku, brawurowe popisy wokalne... A do tego Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", w roli Inez i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", jako Luiza... Nowy spektakl warszawskiego Teatru Komedia - musical "Zorro" - ma szansę stać się największym hitem teatralnym ostatnich miesięcy tego...

 • Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Podczas koncertu w Las Vegas amerykańskiej wokalistce Britney Spears odpadły doczepiane włosy i wylądowały na środku sceny.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się z domu? "Przywoływał za dużo wspomnień"

  Przykre sceny miały rozegrać się pod domem Wiśniewskich. Zwiastować mogą jedno - tego małżeństwa już chyba nie da się uratować. Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) miała spakować swoje rzeczy i wyprowadzić się z posiadłości.

 • Egurrola szkoli Antoniego Królikowskiego

  Trwają prace przy muzyczno-tanecznym serialu "Bodo", opowiadającym o tytułowej wielkiej gwieździe międzywojnia. Za choreografię odpowiada Agustin Egurrola. Przed nim trudne zadanie. Odtwórcę głównej roli, Antoniego Królikowskiego, musi zamienić w króla parkietu.

 • Natalie Portman odpowiada na zarzuty

  Aktorka Natalie Portman odpiera oskarżenia tancerki z American Ballet Theater, dublującej jej sceny w filmie "Czarny łabędź". Sarah Lane w jednym z wywiadów zdradziła, że taneczne umiejętności Portman to fikcja.

 • Off Festival 2015: Run The Jewels, Sunn O))) i inni

  Run The Jewels, największa sensacja hiphopowej sceny ostatnich lat oraz Sunn O))), zespół który nadał nowe znaczenie sformułowaniu "ekstremalny metal", a do tego The Julie Ruin, Girl Band, Jacek Sienkiewicz i Kristen - to pierwsi oficjalnie ogłoszeni wykonawcy Off Festival 2015 (Katowice, 7-9 sierpnia).

 • Oświadczyny z pompą

  ...wykorzystuje nieletnich chłopców. Dotknięty podobnymi doświadczeniami, postanawia zareagować, lecz robi to dość gwałtownie. To były sceny, którym poświęciliśmy sporo czasu.   Rozm. Artur...

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

Zdjęcia na temat: sceny taneczne