• Informacje na temat:

  schudła przed po

Artykuły na temat: schudła przed po
 • Tak Gosia Andrzejewicz schudła po ciąży

  Gosia Andrzejewicz (32 l.) schudła po ciąży dzięki treningom na siłowni. Twierdzi, że w ten sposób nie tylko spaliła nadmiar tłuszczu, lecz także wymodelowała sylwetkę.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Edyta Folwarska schudła 16 kilo w niecałe 3 miesiące!

  ...porodzie Edyta Folwarska zdołała odzyskać dawną figurę. Na swoim Instagramie pochwaliła się, że schudła 16 kilogramów! Jak to zrobiła? Jak sama wyznała, nie musiała się wcale wysilać... "w 2,5 miesiąca zgubiłam 16 ciążowych kilogramów i kilka nadprogramowych sprzed ciąży. bilans=chudsza niż przed ciążą. Bez diet! Bez ćwiczeń! Bez Chodakowskiej a z Tadeuszem pod pachą" - napisała (zachowaliśmy...

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • Dla kogo Karolina Szostak tak schudła?

  .... "Początkiem chyba był 'Taniec z gwiazdami', trochę wtedy schudłam, ale za mało" – wspomina w "Rewii" Karolina. A potem to już była silna motywacja i… lecznicze podejście! Zadanie ułatwiła koleżanka(...) i regularne dostarczanie witamin, składników odżywczych" – opowiadała. Tak przeszła na warzywno-owocową dietę doktor Ewy Dąbrowskiej. I umówiła się sama z sobą, że będzie pilnować się przed podjadaniem...

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Odmieniona Luxuria Astaroth! Ale schudła!

  Luxuria Astaroth zasłynęła dzięki występom w teledyskach Donatana. Będąca wtedy w gimnazjum nastolatka nie miała problemów z odsłanianiem swoich wdzięków przed kamerą i z pozowaniem w wyzywających pozach. Sława tak się jej spodobała, że postanowiła na dobre rozgościć się w polskim show-biznesie. Wiele osób do tej pory pamięta, jak w programie Kuby Wojewódzkiego stwierdziła, że "pluje szatanowi...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Sylwia Kusiak (26 l.), aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Europy w boksie, udowodniła wszystkim, że warto stawiać przed sobą trudne wyzwania. Jeszcze rok temu zmagała się ze sporą nadwagą. Ważyła 108 kilogramów i źle się czuła w swoim ciele. W końcu zrzuciła 30 kg i teraz jest szczęśliwa!

 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko szykuje skok życia

  Adam Kraśko, czyli najsławniejszy rolnik w Polsce, w sobotę będzie skakał w ćwierćfinale "Celebrity Splash!". Nietypowy skoczek zdradza, że przygotowuje coś specjalnego.

Zdjęcia na temat: schudła przed po
Wideo na temat: schudła przed po
 • Ewelia w "Warsaw Shore" schudła 16 kilo! Widać?

  Na tegorocznej gali MTV EMA Pre-Party Ewelina z programu "Ekipa z Warszawy" zwracała uwagę przede wszystkim szczupłą sylwetką. Wszystko dzięki diecie, jaką od pół roku stosuje celebrytka. Gwiazda reality show schudła już 16 kilo! Ewelina wyznała także przed kamerami, jakie dietetyczne grzeszki zdarza jej się popełnić... (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: schudła przed po