• Informacje na temat:

  schudła zdjęcia przed po

Artykuły na temat: schudła zdjęcia przed po
 • Anna Starmach schudła i zmieniła fryzurę! Ale laska!

  ...najlepiej przed kamerą, ponieważ w jej wyglądzie zaszły kolosalne zmiany. Do tej pory celebrytka uchodziła raczej za kobietę "przy kości". Nic dziwnego, ponieważ jej praca oraz zamiłowanie do jedzenia raczej nie pomagają w utrzymaniu nienagannej sylwetki. Widocznie Ania zacisnęła pięści i postanowiła to zmienić. Niedawno jurorka "MasterChefa" opublikowała bowiem na swoim Facebooku zdjęcia, które...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Sylwia Kusiak (26 l.), aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Europy w boksie, udowodniła wszystkim, że warto stawiać przed sobą trudne wyzwania. Jeszcze rok temu zmagała się ze sporą nadwagą. Ważyła 108 kilogramów i źle się czuła w swoim ciele. W końcu zrzuciła 30 kg i teraz jest szczęśliwa!

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Agnieszka Popielewicz bardzo schudła!

  ...zdjęciach zrobionych za kulisami "Tańca z gwiazdami" wygląda na wychudzoną i zmizerniałą.  Ucieczką przed problemami ma być dla niej praca. Agnieszka samodzielnie przygotowuje bowiem targi ślubne...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Adrian nieźle schudł! To miłość do Anity tak go zmotywowała?

  Adrian zgłosił się do programu w nadziei, że ekspertom uda się znaleźć dla niego odpowiednią żonę. Nie zawiódł się. Gdy wraz z Anitą zobaczyli się po raz pierwszy tuż przed ślubem, w urzędzie stanu cywilnego, serce zabiło mu mocniej.  A spełnić jego oczekiwania nie było łatwo. Miał jasno sprecyzowane wytyczne dotyczące partnerki. Musiała być atrakcyjna, szczupła, z białymi zębami i... bez...

 • Księżniczka Leia schudła 15 kilogramów

  Carrie Fisher, pamiętna odtwórczyni roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach", schudła ponad 15 kilogramów przed powrotem na plan sagi.

 • Dominika Gwit pokazała nowe zdjęcie z wesela! Internauci byli bezlitośni!

  Aktorka jest znana w show-biznesie ze swojego nietuzinkowego poczucia humoru i pozytywnego podejścia do życia, ale również z tego, że nie należy do najszczuplejszych osób. Gwiazda po swojej przygodzie z odchudzaniem pod koniec 2014 roku, kiedy schudła 50 kilogramów, znów przytyła. Celebrytkę dopadł słynny efekt jo-jo i to ze zdwojoną siłą. Dominika wydaje się ważyć jeszcze więcej niż przed...

 • Peaches Geldof na dzień przed śmiercią...

  Nic nie zapowiadało tragicznej śmierci 25-letniej Peaches Geldof, dziennikarki, prezenterki, córki słynnego rockmana i działacza Boba Geldofa. Mniej niż 24 godziny przed zgonem Peaches wrzucała do sieci zdjęcia swoich synów.