• Informacje na temat:

  schwarzenegger w polsce

Artykuły na temat: schwarzenegger w polsce
 • Schwarzenegger nie przyjedzie do Polski

  Gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger , nie przyjedzie do Łodzi na obchody 65. rocznicy likwidacji przez Niemców Litzmannstadt Ghetto. Do urzędu miasta dotarł faks z biura gubernatora informujący, że nie będzie on uczestniczył w uroczystościach.

 • Al Pacino nie przyjedzie do Polski

  Hollywoodzki aktor Al Pacino miał przyjechać do Warszawy 22 września, jednak gwiazdor nie pojawi się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

 • Willis o Polsce: Ludzie są tutaj bardzo mili

  ...z Sylvestrem Stallonem i Arnoldem Schwarzeneggerem, podczas produkcji nowego filmu akcji "The Expendables", określił jako "bardzo dobrą". Może dlatego, że - jak mówił - z Arnoldem miał okazję pracować tylko przez pół dnia... "To wspaniały, bardzo zabawny film - na pewno wam się spodoba" - zapewniał. Pytany, czy wystąpi w Polsce ze swoją grupą "The Bruce Willis Blues Band", odpowiedział, że na razie...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Conan Barbarzyńca na małym ekranie?

  ...autorstwa Roberta E. Howarda. Widzowie mieli okazję zapoznać się z filmowymi ekranizacjami losów tej postaci - w dwóch produkcjach z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej ("Conan Barbarzyńca" z 1982(...) oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce .

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • ...rozumie, przez co przechodzę" - powiedział. Arnold Schwarzenegger w dość nietypowy sposób wyraził poparcie dla mniejszości seksualnych. "Uważam, że homoseksualne małżeństwa to coś, co powinno być...

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Arnold Schwarzenegger już od dłuższego czasu nie może się zdecydować, czy rozpocząć na dobre karierę polityczną, czy też pozostać gwiazdą kina. Dwa lata temu aktor, który od lat jest aktywnym(...) Schwarzenegger znów demonstruje polityczne zapędy.

 • Schwarzenegger: Polityk z okładki

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) po raz kolejny potwierdził swoje zainteresowanie karierą polityczną. W wywiadzie udzielonym jednemu z amerykańskich miesięczników stwierdził, że ma ochotę zostać gubernatorem stanu Kalifornia. Poglądy gwiazdora dobrze wyrażać będzie także okładka pisma.

Dyskusje na temat: schwarzenegger w polsce
 • Re: Tam gdzie harnaś machał ciupagą

  Co do "syndromu Klossa" to nie swiadczy on zle o aktorze ale o rezyserach w Polsce ktorzy nie potrafia wykorzystac slawy i kultu twarzy wielu polskich aktorow do tworzenia dalszych super hitow filmowych. Jakos np. Schwarzenegger mimo charakterystycznej roli Terminatora i kultowosci swojej twarzy nawet dzis sciagnalby do kin miliony ludzi gdyby tylko dobry rezyser dal mu dobra role w dobrym

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska jedzie na warsztaty aktorskie do Nowego Jorku

  Spoko. Bruce-Lee, Van Damme i Schwarzenegger nie ukończyli żadnych idiotycznych szkół aktorskich i proszę: zawojowali świat aktorski o wiele lepiej niż niejeden pacanowaty profesorek z PWSTiF, któremu wydaje się, że wszystko o aktorstwie wie najlepiej. Powodzenia życzę za granicą! W Polsce i tak byś poszła na zmarnowanie, nawet gdyby te typy spod ciemnej gwiazdy Cię przyjęły do szkoły. Za granicą