• Informacje na temat:

  sean astin aktor

Artykuły na temat: sean astin aktor
 • Zwiastuny seriali z Comic Con 2017, których nie możecie przegapić

  Montgomery ("Power Rangers"), Paul Reiser ("Mad About You") i Sean Astin ("Władca Pierścieni"). Z kolei Joe Keery (Steve) jak i Noah Schnapp (Will) awansowali do głównej obsady serii. Wikingowie Premierę(...) głównych wystąpią Stephen Moyer, Amy Acker, Jamie Chung, Natalie Alyn Lind, Emma Dumont, Percy Hynes-White, Sean Teale, Blair Redford. Star Trek: Discovery Pierwszy odcinek "Star Trek: Discovery...

 • Komiksowy Sean Astin

  Sean Astin, odtwórca roli Sama Gamgee w sadze "Władca Pierścieni" , nadal zamierza ubiegać się o stanowisko reżysera ekranizacji komiksu "Fantastic Four". Aktor zdradził, że czeka go w tej sprawie poważne spotkanie z przedstawicielami wytwórni Marvel i 20th Century Fox. Nie ujawnił jednak żadnych dalszych szczegółów.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #52

  ...zmieni. No Good Nick Fabuła "No Good Nick" osnuta jest wokół losów 13-letniej dziewczynki. Nicole trafia pod opiekę rodziny (rodziców zagrają Melissa Joan Hart i Sean Astin), która nie wie, że Nic(...), Ethan Embry,  Baron Vaughn. W piątym sezonie gościnnie wystąpi RuPaul - aktor, wokalista, drag queen i twórca programu "RuPaul's Drag Race". 18 stycznia pojawi się również drugi sezon "Punishera...

 • Komediowy Samwise Gamgee

  Sean Astin, który w filmowej wersji trylogii "Władca Pierścieni" wcielił się w Sama, wyjaśnił, że z wielką radością po zakończeniu prac nad monumentalną opowieścią zagrał w romantycznej komedii "50 First Dates" . Aktor wystąpił w niej u boku Drew Barrymore i Adama Sandlera.

 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  ...najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Grają w nim m.in.: Skeet Ulrich, Matthew Settle, Keri Russell, Graham Greene, Josh Brolin, Beau Bridges, George Leach, Sean Astin, Jessica Capshaw, Gary Busey...

 • Niezależni Sean Astin i Stephen Dorff

  Sean Astin ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w niezależnym filmie "The Mule", w którym w głównej roli wystąpi Stephen Dorff ("Blade"). Na fotelu reżysera zasiada Geoffrey Wright ("Romper Stomper").

 • "Dwie wieże" bez konstrukcji

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, o kontynuacji filmu "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" , obrazie "Władca pierścieni: Dwie wieże" , opowiadali reżyser historii, Peter Jackson oraz Sean Astin i Orlando Bloom, aktorzy grający w filmowej adaptacji trylogii Tolkiena.

 • Sam Gamgee w "Fantastic Four"?

  Amerykański aktor Sean Astin, czyli Sam Gamgee z kinowej trylogii "Władca Pierścieni" , stara się podobno o rolę w adaptacji komiksu "Fantastic Four". Mówi się również o tym, że chciałby stanąć za kamerą. Na razie projekt, po rezygnacji Peytona Reeda ( "Do diabła z miłością" ), nie ma reżysera.

 • Gildia Aktorów nominuje

  We wtorek, 28 stycznia, Gildia Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild), ogłosiła swe tegoroczne nominacje. Najwięcej nominacji aktorskich otrzymały filmy "Chicago" (pięć), "Godziny" (cztery) i "Adaptacja" (trzy). Nagrody zostaną wręczone w tym roku już po raz 9. Listę zwycięzców Gildia ogłosi 9 marca.

 • Gwiazdy kontra Herkules

  Sean Astin (trylogia "Władca Pierścieni" ), Leelee Sobieski ( "Powstanie" ) i Timothy Dalton ( "Looney Tunes: Znowu w akcji" ) wystąpią w przygotowywanej dla stacji NBC 4-godzinnej mini-serii zatytułowanej "Hercules". Projekt powstaje w studio Hallmark Entertainment. Objęcie roli w projekcie negocjuje Angie Harmon ( "Agent Cody Banks" ).

Wideo na temat: sean astin aktor
 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.

 • Martha Marcy May Marlene

  "Strach jest dobry. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak" --Patrick Elizabeth Olsen zagrała w filmie Seana Durkina dziewczynę, która przechodzi poważny kryzys tożsamości po tym jak uciekła z sekty. Nie może sobie poradzić z przeszłością, nie wie co czeka ją w przyszłości. Ogarnia ją lęk i trudne do zrozumienia poczucie winy. Reżyser zdobył nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, a także w Cannes. Film zaczyna się sceną, w której Martha (Elizabeth Olsen) ucieka z...