• Informacje na temat:

  sean astin producent

Artykuły na temat: sean astin producent
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #52

  ...zmieni. No Good Nick Fabuła "No Good Nick" osnuta jest wokół losów 13-letniej dziewczynki. Nicole trafia pod opiekę rodziny (rodziców zagrają Melissa Joan Hart i Sean Astin), która nie wie, że Nic(...) samodzielne życie w Nowym Jorku.  W trzecim sezonie w serialu wystąpiły gościnnie takie gwiazdy jak Jon Hamm, Josh Charles, Ray Liotta, Maya Rudolph, Daveed Diggs oraz  Laura Dern . Producentką...

 • Niezależni Sean Astin i Stephen Dorff

  Sean Astin ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w niezależnym filmie "The Mule", w którym w głównej roli wystąpi Stephen Dorff ("Blade"). Na fotelu reżysera zasiada Geoffrey Wright ("Romper Stomper").

 • Saruman i Sam Gamgee w horrorze!

  Aktorzy Christopher Lee i Sean Astin, odtwórcy ważnych ról w filmach "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , ponownie spotkają się na planie filmowym. Tym razem zagrają w filmie grozy "May Day", który zostanie nakręcony w Szkocji. Jego reżyserem będzie Robin Hardy - twórca kultowego dzieła "The Wicker Man", w którym

 • "Goonies 2" coraz bliżej

  Reżyser Richard Donner ( "Superman" , "Zabójcza broń" ) wykupił prawa do scenariusza kontynuacji swojego wielkiego przeboju: "Goonies" z 1985 roku. Obecnie razem z współscenarzystą i producentem tamtego widowiska, czyli samym Stevenem Spielbergiem ( "Raport mniejszości" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) zabiega o możliwość nakręcenia drugiego filmu.

 • Spielberg o gorączce złota

  13 kwietnia TVN Siedem rozpoczęła emisję serial u o kolonizacji Zachodu. Główni bohaterowie to zarówno biali kolonizatorzy, jak i rdzenni mieszkańcy Ameryki.

 • W nowozelandzkim mieście Wellington odbyła się światowa premiera najbardziej oczekiwanego filmu roku, widowiska "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Na uroczystym pokazie stawili się twórcy i aktorzy obrazu, a także dziesiątki tysięcy fanów powieści J.R.R. Tolkiena i filmów Petera Jacksona.

 • "Władca pierścieni": Kiedy premiera w Polsce?

  Niecierpliwie oczekiwana pierwsza część filmowej adaptacji "Władcy pierścieni" Tolkiena, obraz "Drużyna pierścienia", swoją światową premierę ma mieć 10 grudnia w Londynie - poinformowali producenci filmu. Na razie nie jest znane dokładne miejsce, w którym odbędzie się uroczysty pokaz obrazu. Tymczasem zawirowania wokół dystrybutora filmu spowodowały, iż termin polskiej premiery stanął pod znakiem zapytania.

 • "Dwie Wieże" na video i DVD!

  Już 18 listopada na kasetach video i płytach DVD ukazuje się specjalne wydanie filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Tego dnia na polskim rynku pojawią się: specjalne rozszerzone 4-płytowe wydanie filmu na DVD oraz limitowane wydanie kolekcjonerskie z figurką Golluma oraz piątą płytą bonusową!

Wideo na temat: sean astin producent
 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.

 • Martha Marcy May Marlene

  "Strach jest dobry. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak" --Patrick Elizabeth Olsen zagrała w filmie Seana Durkina dziewczynę, która przechodzi poważny kryzys tożsamości po tym jak uciekła z sekty. Nie może sobie poradzić z przeszłością, nie wie co czeka ją w przyszłości. Ogarnia ją lęk i trudne do zrozumienia poczucie winy. Reżyser zdobył nagrodę na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, a także w Cannes. Film zaczyna się sceną, w której Martha (Elizabeth Olsen) ucieka z...