• Informacje na temat:

  sean connery choroba

Artykuły na temat: sean connery choroba
 • Sean Connery walczy z nieuleczalną chorobą!

  Pierwszy odtwórca roli Jamesa Bonda już nie zagra w filmie.  Z powodu postępującej demencji Sean Connery (87 l.) nie rozumie, co się do niego mówi i nie rozpoznaje najbliższych.  Nie wolno mu(...) zapewnił, że Connery żyje i czuje się całkiem dobrze jak na swój wiek, chociaż już nie może pracować. 

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Sean Connery: 75. urodziny

  Sean Connery ( "Imię róży" , "Indiana Jones i ostatnia krucjata" , "Goldfinger" ) będzie obchodził w czwartek, 25 sierpnia, 75 urodziny. Aktor, uznany za jedną z największych gwiazd kina, światową sławę zyskał dzięki roli Jamesa Bonda w filmie "Dr No" z 1962 roku.

 • Bond zachorował

  Sean Connery, najsłynniejszy odtwórca roli agenta Jamesa Bonda, odwołał wszelkie publiczne wystąpienia po tym, jak zapadł na tajemniczą chorobę i musiał położyć się na kilka dni do łóżka. 70-letni gwiazdor musiał zrezygnować ze spotkań z dziennikarzami w Beverly Hills i Nowym Jorku, związanych z promocją jego najnowszego filmu "Finding Forrester".

 • Zmarł reżyser "Gwiezdnych wojen"

  Amerykański reżyser Irvin Kershner, najbardziej znany z realizacji filmu "Imperium kontratakuje" serii "Gwiezdne wojny", zmarł w Los Angeles po długiej chorobie. Miał 87 lat.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • Alcatraz: Obiekt fascynacji filmowców

  Najsłynniejsze więzienie w USA, Alcatraz, zostało zamknięte dokładnie - 21 marca 1963 roku. Przetrzymywano w nim najgroźniejszych przestępców Ameryki, m.in. Ala Capone. 50 lat po zamknięciu, Alcatraz wciąż przyciąga filmowców.

 • Michael Kamen nie żyje

  Michael Kamen, jeden z najpopularniejszych kompozytorów muzyki filmowej, zmarł we wtorek, 18 listopada, w wieku 55 lat. Artysta współpracował przy realizacji wielu kinowych przebojów takich reżyserów, jak m.in. David Cronenberg, Terry Gilliam, John McTiernan, Richard Donner i Kevin Reynolds. Bezpośrednią przyczyną śmierci muzyka, który od lat cierpiał na stwardnienie rozsiane, były problemy z sercem.

 • Russell Crowe - aktor kompletny

  Skinhead, kowboj, gladiator, bokser, policjant, matematyczny geniusz - popularny i u nas australijski aktor Russell Crowe potrafi zagrać dosłownie wszystko. Od kilku dni na polskich ekranach pokazywany jest najnowszy film z jego udziałem, "Dla niej wszystko". Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 10 jego najlepszych kinowych ról.