• Informacje na temat:

  seana prestona

Artykuły na temat: seana prestona
 • Synowie Britney znęcają się nad psem!

  Nowy piesek Britney Spears (26 l.) wylądował w klinice weterynaryjnej ze złamaną łapką. Tak skończyła się zabawa dwóch synów piosenkarki, rocznego Jaydena Jamesa i dwuletniego Seana Prestona.

 • B. Spears skrytykowana przez ministra

  Norman Mineta, sekretarz transportu federalnego rządu Stanów Zjednoczonych, skrytykował Britney Spears! Wszystko to z powodu opublikowanych przez media zdjęć, na których wokalistka prowadzi samochód trzymając kilkumiesięcznego syna Seana Prestona na kolanach.

 • Britney straci dzieci?

  Perspektywa pozbawienia piosenkarki praw rodzicielskich staje się coraz bardziej realna. W środę 25 lipca Britney Spears (26 l.) postanowiła zabrać dwójkę swoich dzieci - 22-miesięcznego Seana Prestona i 10-miesięcznego Jaydena Jamesa na krótkie wakacje do Las Vegas.

 • Britney Spears: Kołysanka dla syna

  Britney Spears skomponowała kołysankę dla kilkumiesięcznego syna Seana Prestona. Ponoć będąca obecnie ponownie w ciąży amerykańska gwiazda pop, śpiewa ją potomkowi co wieczór.

 • Britney pije przy dzieciach!

  Pojawia się coraz więcej szokujących doniesień na temat tego, w jaki sposób Britney Spears (26 l.) traktuje swoje dzieci, dwuletniego Seana Prestona i 11-miesięcznego Jaydena Jamesa. Czyżby Kevin Federline (29 l.) rozpoczął na poważnie walkę o prawa do opieki nad nimi?

 • Britney Spears zwolniła nianię

  Britney Spears zwolniła opiekunkę swego siedmiomiesięcznego syna Seana Prestona. Decyzja amerykańskiej gwiazdy pop została spowodowana prasowymi publikacjami, w których skrytykowano ją jako matkę. Britney chce teraz za wszelką cenę udowodnić, że jest inaczej.

 • Spears wybiela synowi zęby

  Wszystko wskazuje na to, że Britney (26 l.) już niedługo zostanie pozbawiona praw rodzicielskich. Piosenkarka wpadła ostatnio na pomysł, że... wybieli zęby synkowi Seanowi Prestonowi, który ma, uwaga, 22 miesiące!

 • B. Spears: Pozdrowienia od rywalki

  Czyżby Christina Aguilera i Britney Spears, dwie rywalki na listach przebojów, zakopały topór wojenny? Sprawcą całego zamieszania jest niejaki Sean Preston, syn Britney i jej męża Kevina Federline'a.

 • Britney straciła dzieci!

  Stało się - sąd odebrał Britney Spears (26 l.) prawo do opieki nad Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. W środę 3 października opiekę nad chłopcami ma przejąć były mąż piosenkarki, 29-letni Kevin Federline.

 • Britney Spears: Drugie dziecko?

  Amerykańskie media plotka rskie sugerują, że Britney Spears ponownie jest w ciąży. Ostatnio w jednym ze sklepów w Malibu wokalistka położyła rękę na swym brzuchu i powiedziała: "Tak, to prawda, będzie numer dwa!". Przypomnijmy, że w połowie września 2005 roku wokalistka urodziła syna Seana Prestona.

Zdjęcia na temat: seana prestona
Wideo na temat: seana prestona
 • Spotkanie Britney z dziećmi

  Britney Spears pierwszy raz po utracie praw rodzicielskich zabiera swoich synów, Jaydena Jamesa i Seana Prestona do miejsca ich urodzenia, Kentwood w Luizjanie.

 • Stare wygi

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita komedia, perfekcyjnie zrealizowany film i rozrywka dla całej rodziny.

 • Britney z synami

  Britney Spears z synami Jaydenem Jamesem i Seanem Prestonem w Hollywood 24 października.

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.