• Informacje na temat:

  seansie filmu

Artykuły na temat: seansie filmu
 • Straż miejska i policja na seansie "Botoksu". Wszystko przez scenę seksu z psem!

  O Knurowie znowu głośno. Tym razem nie za sprawą wymiotującej i "współpracującej w łóżku z grupą" uczestniczki "Warsaw Shore" Magdy "Lemoniady" Pyznar, a określanego mianem "najgorszego filmu roku" "Botoksu" Patryka Vegi.

 • "Warsaw by Night" : Film (tele)nowelowy

  "Warsaw By Night" zachęca oryginalną, niepopularną w polskim kinie formułą i świetnie obsadzonymi, wyrazistymi postaciami kobiecymi, których wciąż boi się podszyte mizoginią polskie kino. Mimo to, nie udaje się filmowi Natalii Korynckiej-Gruz wzbić się ponad poziom audiowizualnej pocztówki z Warszawy.

 • Andrzej Duda (43 l.) kilka dni temu wybrał się na premierę filmu „Karbala”. W sieci podzielił się swoimi wrażeniami, a także… wideo z wizyty w kinie!

 • Filmy Bajona, Wajdy, Barei na przeglądzie "Historia w Filmie"

  "Katyń" Andrzeja Wajdy, "Poznań '56" Filipa Bajona i "Miś" Stanisława Barei to niektóre z obrazów, jakie będą pokazane podczas drugiej edycji Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych "Historia w Filmie", który rozpocznie się w czwartek, 26 marca.

 • "Gra o tron": Brad Pitt dawał fortunę za seans serialu z Emilią Clarke!

  Amerykański aktor Brad Pitt uczestniczył w licytacji, w której wygraną była możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu "Gra o tron" w towarzystwie Emilii Clarke. Oferował 120 tys. dolarów...

 • Chcesz zobaczyć film? Pedałuj!

  W jednym z poznańskich kin seans filmowy trzeba będzie sobie... wypedałować. Jadąc na zamontowanych pod ekranem rowerach, widzowie wytwarzają prąd potrzebny do kinowej projekcji.

 • Agata Duda nie pojawiła się na premierze "Smoleńska". Poszła na inny film do kina!

  Premiera filmu "Smoleńsk" Antoniego Krauze zgromadziła w Teatrze Wielkim członków niektórych (!) rodzin ofiar smoleńskich oraz najważniejsze osoby w państwie. Był więc Kaczyński Jarosław, Szydło Beata, Macierewicz Antoni, Ziobro Zbigniew oraz Duda Andrzej. Niestety, bez małżonki. Pierwsza dama wybrała się do kina, ale na zupełnie inny film.

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

 • Jarosław Kaczyński poruszony filmem "Smoleńsk". Zareagował... radością!

  Jarosław Kaczyński (67 l.) był gościem honorowym na premierze "Smoleńska". Po seansie w rozmowie z TVP Info wyjawił, że bardzo to wszystko przeżył. "Jestem człowiekiem, który taki film mógł odebrać tylko w sposób bardzo szczególny. Ta tragedia dotyczyła mnie w sposób najbardziej bezpośredni i osobisty. (...) Chociaż to tragedia, to mogę powiedzieć, że reakcja na film to po prostu radość, że ten...

 • "Baranek Shaun. Film" : Humor w owczej skórze

  "Baranek Shaun" to świadectwo odwagi. W przegadanej współczesności trudno natrafić na film, który nie cierpi na deficyt słów, chociaż podczas seansu z ust bohaterów nie pada jedno nawet zdanie.

Zdjęcia na temat: seansie filmu
Wideo na temat: seansie filmu
 • "Barwy szczęścia": Klara krwawi!

  Odcinek 1471.: Agata jest pod wrażeniem Pawła - miłośnika filmów i specjalisty w tym temacie. Ich znajomość się zacieśnia. Wspólnie wpadają na pomysł urządzania seansów filmowych w Feel Good. Kasia nie ma już siły walczyć z Agnieszką, zaczyna pakować się przed wyprowadzką. Łukasz nie chce słyszeć o składaniu broni i namawia Kasię, by postawiła się przyjaciółce. Walczak nie zamierza jednak ustępować. Natalia i Magda na własne oczy przekonują się, że ich matka naciąga ludzi, udając...