• Informacje na temat:

  seat

Artykuły na temat: seat
 • Pijany Stockinger spowodował stłuczkę!

  Gdy policjanci zatrzymali seata, który na podwarszawskiej drodze wjechał w inny samochód, okazało się, że jego kierowca - Tomasz Stockinger - ma ponad dwa promile alkoholu we krwi!

 • Kelly Rowland znów w filmie?

  Kelly Rowland ma duże szanse, aby pojawić się w kolejnym filmie. Wokalistka grupy Destiny's Child finalizuje negocjacje z twórcami niezależnej produkcji "The Seat Filler", nad którą prace rozpoczynają się już w najbliższą sobotę, 12 lipca.

 • Liszowska nareszcie wygrała

  Już wiemy "Jak ONI śpiewają". W finale drugiej edycji programu po wyjątkowo zaciętej i równej walce wygrała Joanna Liszowska (28 l.). Wyśpiewała sobie Brylantowy Mikrofon, kontrakt na nagranie płyty i sportowego seata.

 • Ukarana grzywną za nagość

  500 dolarów grzywny i 6-miesięczny okres próby - taki wyrok otrzymała w połowie sierpnia Erykah Badu. To efekt publicznego striptizu na planie teledysku do utworu "Window Seat" .

 • Piosenkarka ukarana za nagość

  Jak podaje rzecznik urzędu miasta Dallas, skąd pochodzi Badu - piosenkarka zapłaciła grzywnę w piątek, 14 sierpnia. W wideoklipie "Window Seat" Badu wysiada z samochodu i w jasnym świetle dnia(...) udaje postrzeloną i upada. Laureatka Grammy została oskarżona o zakłócenie porządku publicznego po tym, jak na jej zachowanie skargę wnieśli przechodnie i turyści. Piosenka "Window Seat" była jednym...

 • Zobacz klip, który wywołał skandal

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć kontrowersyjny teledysk do singla "Window Seat" Erykah Badu. Piosenka pochodzi z nowego albumu królowej soul - "New Amerykah Part Two: Return Of The Ankh".

 • Mroczek miał wypadek

  ..."Super Express" donosi o wczorajszej kolizji aktora, do jakiej doszło, gdy zjeżdżał z mostu Siekierkowskiego w Warszawie ok. godziny 18. Gazeta relacjonuje, że "Marcin jechał ostrożnie, bo jezdnia była mokra po deszczu. Gdy przyhamował, jadący za nim seat wbił się w tył fiata. Marcina rzuciło do przodu. Poczuł ból w okolicy szyi". Na miejscu wypadku od razu zjawił się brat Marcina, Rafał. "Brat...

 • Wygraj wyjątkowe DVD Nicka Cave'a!

  "Where The Wild Roses Grow", "The Mercy Seat", "Henry Lee" i inne klasyki z repertuaru Nicka Cave'a - tym razem też i w polskich wersjach językowych! Mowa o DVD "Nick Cave i przyjaciele - W moich ramionach". To wyjątkowe wydawnictwo, którego patronem medialnym jest INTERIA.PL możecie wygrać w specjalnym konkursie naszego portalu.

 • Chamski z Brylantowym Mikrofonem

  ...zgarnął Brylantowy Mikrofon i samochód osobowy Seat Ibiza. Oprócz tego otrzymał możliwość nagrania płyty z kilkoma piosenkami i specjalną kompozycję Pawła Rusak-Sokala, lidera zespołu Blue Cafe. Laureat...

 • The Alchemist raz jeszcze

  Rockowa supergrupa The Alchemist wydała w 2002 roku album "Songs From The Westside", który rozszedł się błyskawicznie, jako że jego nakład był niewielki. Dzięki porozumieniu między wytwórniami Front Row Seat Media i LedSled Records, zostanie wyprodukowany jeszcze jeden, podobno już definitywnie ostatni, nakład albumu.

Zdjęcia na temat: seat
Dyskusje na temat: seat