• Informacje na temat:

  sebastian bach

Artykuły na temat: sebastian bach
 • "Barwy szczęścia": Do trzech razy sztuka?

  ...psychologii. - Jeszcze raz przepraszam za wypadek... Spieszyłam się na uczelnię, zamyśliłam się i bach! Sebastian zaprosi ją od razu na kolację... Podczas kolejnego spotkania Jowita posunie się już o wiele(...)... Patryk będzie miał kolejną kraksę - tym razem z Sebastianem. I namówi siostrę, by skłamała - udając, że to ona prowadziła auto podczas wypadku. - Uśmiechaj się, przeproś za stłuczkę i sprawa będzie...

 • "Nimfomanka" na 2-płytowym DVD

  7 listopada trafi do sprzedaży 2-płytowe wydanie specjalne DVD kinowej wersji "Nimfomanki" Larsa von Triera.

 • ...szczęśliwą żoną młodszego od siebie o 18 lat Erwina Bacha. Para przez dwadzieścia lat żyła w nieformalnym związku. Courteney Cox (50 l.) po rozwodzie z Davidem Arquette związała się z muzykiem(...) zawrzało. Reżyserka i aktor w 2012 roku wzięli ślub, mają też córkę. Adrianna Biedrzyńska (52 l.) dla swojego obecnego ukochanego, Sebastiana Błaszczaka (40 l.) porzuciła wieloletniego partnera...

 • Sebastian Bach aresztowany

  Sebastian Bach, były frontman grupy Skid Row, od kilku miesięcy prowadzący swój autorski program w telewizji VH1, został w ubiegłym tygodniu aresztowany za posiadanie narkotyków i groźbę użycia broni. Wokalista wystosował już do fanów oświadczenie, w którym napisał między innymi, że dopóki nie udowodni mu się winy, powinni go traktować jak niewinnego człowieka.

 • Sebastian Bach nagrodzony!

  Zdobywał wyróżnienia jako muzyk, zdobywa też jako aktor. Sebastian Bach, były wokalista grupy Skid Row, otrzymał nagrodę "2001 Broadway.com Audience Awards", za swoją rolę w broadway'owskiej wersji musicalu "Jeckyll & Hyde", w którym występował przez kilka ostatnich miesięcy. Piosenkarz otrzymał wyróżnienie w kategorii "Najlepszy Aktor Zastępujący" (dosłownie "Favorite Replacement - Male").

 • Sebastian Bach "Give 'Em Hell": Kupcie sobie pudla (recenzja)

  Nie lubię pudli. Mają absurdalne fryzury. I szczekają strasznie wysokim timbrem. W życiu bym sobie pudla nie kupił. Więcej - za darmo bym nie wziął. A tu nagle zaskoczenie - pudla imieniem Sebastian Bach kupuję bez chwili wahania.

 • Sebastian Bach szuka zespołu

  Sebastian Bach, były wokalista zespołu Skid Row, nagrywa kolejną płytę, którą zamierza intensywnie promować na koncertach. Dlatego też już rozpoczął poszukiwania muzyków, którzy pojadą z nim na tournee.

 • Sebastian Bach razy dwa

  O dwie płyty wzbogaciła się niedawno dyskografia Sebastiana Bacha, wokalisty znanego z amerykańskiej grupy Skid Row. Obydwie można nabyć za pośrednictwem jego oficjalnej witryny internetowej.

 • Sebastian Bach: Gwiazdorska obsada

  Nowy materiał solowy przygotowuje nieco zapomniany już Sebastian Bach, były wokalista amerykańskiej hardrockowej grupy Skid Row. W skład towarzyszącego mu zespołu wchodzą uznani instrumentaliści ze sceny metalowej.

 • DVD Sebastiana Bacha

  Sebastian Bach, były wokalista amerykańskiej grupy Skid Row, podał już zawartość swego DVD, zatytułowanego "Forever Wild". Swoją premierę w USA ma ono mieć na początku czerwca.

Zdjęcia na temat: sebastian bach
Dyskusje na temat: sebastian bach