• Informacje na temat:

  sebastian cybulski malwina buss

Artykuły na temat: sebastian cybulski malwina buss
 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Maria Dejmek zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • Ksawery przytuli jeszcze synka

  W "Barwach szczęścia" będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery (Sebastian Cybulski) przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią (Katarzyna Glinka) wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.

 • Śluby, romanse i zdrady

  ...horyzoncie pojawił się niebezpieczny rywal? Romansowych komplikacji będzie w nowej odsłonie "Barw szczęścia" więcej. Kaśka (Katarzyna Glinka) przeprowadzi się do Ksawerego (Sebastian Cybulski). Nie(...) bohater to biznesmen, właściciel komisu samochodowego, w którym pierwsze auto kupi Natalia (Malwina Buss). Śliczna dziewczyna wpadnie mu w oko. Nowym bohaterem jest tez Olgierd (Tomasz Sobczak), który...

 • Uczuciowe zamieszanie

  ...". Kaśka (KatarzynaGlinka) przeprowadzi się do Ksawerego (Sebastian Cybulski). Nie uda się jej jednak zapomnieć o Samie (Samuel Palmer). Ten zjawi się, żeby prosić ją o pomoc. Wyzna, że coś mu grozi. W serialu pojawi się też kolejny przystojniak, którego gra Paweł Deląg. Jego bohater to biznesmen, właściciel komisu samochodowego, w którym pierwsze auto kupi Natalia (Malwina Buss). Śliczna dziewczyna...

 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • Zdąży jeszcze przytulić syna...

  Będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.

 • Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

  Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

 • Zamieszanie w "Barwach szczęścia"

  W nowych odcinkach "Barw szczęścia" pojawi się trzech nowych przystojniaków, niektóre pary scementują swój związek, a te, które wydawały się niezniszczalne, zadrżą w posadach.