• Informacje na temat:

  sebastian cybulski ojciec

Artykuły na temat: sebastian cybulski ojciec
 • "Barwy szczęścia": Sebastian Cybulski pięć lat temu odszedł z serialu. Czy żałuje?

  Niedawno minęło pięć lat od chwili, gdy Sebastian Cybulski, czyli niezapomniany Ksawery Rybiński z "Barw szczęścia", zrezygnował z roli w nagrodzonym Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu. Czy żałuje tego kroku?

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • "Ojciec Mateusz": Filmowcy w Sandomierzu

  ...), operator Krzysztof Opoka (Marcin Janos Krawczyk) i oświetleniowiec Grzegorz Mróz (Sebastian Cybulski) - będą zachwyceni zdolnościami aktorskimi ojca Mateusza. - Jeśli pozostali bohaterowie wypadną tak(...) kolekcjonera sztuki. Ojciec Mateusz zgodzi się pojechać z nimi do domu mężczyzny, wiedząc, że obecność kamer może go speszyć, a w towarzystwie znajomego księdza na pewno poczuje się pewniej...

 • Mają coś ważnego do zrobienia...

  Nie sprawdził się jako mąż, teraz chce być dobrym przyjacielem. Ale szczęście nie jest pisane Kasi (Katarzyna Glinka) i Ksaweremu (Sebastian Cybulski).

 • "Barwy szczęścia": Rozstaną się przez jego zazdrość o... nieboszczyka?

  Nad związkiem Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) pojawią się pierwsze czarne chmury. Powód? Sadowski nie będzie umiał poradzić sobie z zazdrością o... śp. Ksawerego (Sebastian Cybulski)! Poznaj szczegóły!

 • Nie ma szans

  Sebastian Cybulski opowiada o ostatnich chwilach życia Ksawerego, swojego bohatera w "Barwach szczęścia". Zapowiada, że będzie sporo łez i emocji.

 • Ksawery ma raka mózgu!

  Niebawem Ksawery (Sebastian Cybulski) z "Barw szczęścia" zwierzy się Kasi (Katarzyna Glinka), że żyje z wyrokiem śmierci. Poznaj szczegóły!

 • Zdąży jeszcze przytulić syna...

  Będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.

 • Ksawery przytuli jeszcze synka

  W "Barwach szczęścia" będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery (Sebastian Cybulski) przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią (Katarzyna Glinka) wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.

 • Kożuchowska: K jak... Kryminalna!

  W 75. odcinku "Kryminalnych" fanów czeka niespodzianka. W serial u pojawi się nowa bohaterka - seksowna blondynka Natalia. W tej roli zobaczymy prawdziwą gwiazdę: Małgorzatę Kożuchowską.

Zdjęcia na temat: sebastian cybulski ojciec