• Informacje na temat:

  sebastian karpiel bułecka góry

Artykuły na temat: sebastian karpiel bułecka góry
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Miłość szkodzi jego karierze?

  ..."Synku mój, zjawisz się tutaj za parę chwil. Czekam tu, cieszę się i chciałbym, byś już był. Pewnie mi do góry dnem wywrócisz cały świat. Może i lepiej, bo będzie coś wart" - śpiewa Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) w utworze zespołu Zakopower, zatytułowanym "Tata". Muzyk jest współautorem tekstu, który powstał, gdy jego ukochana, Paulina Krupińska (30 l.), była w pierwszej ciąży. Dziś para ma...

 • Stanisław Karpiel-Bułecka: Metroseksualni? Nienormalni

  Znany z bycia bratankiem Sebastiana Karpiela-Bułecki Stanisław Karpiel-Bułecka zaatakował metroseksualnych mężczyzn, nazywając ich "nienormalnymi" i "męskimi pipami".

 • Sebastian Karpiel-Bułecka trafił do szpitala i usłyszał diagnozę. Co z jego nogą?

  Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) mimo bólu nie zapomniał o dawnym przyjacielu. Pechowo złamał nogę, ale dotrzymał danego słowa.

 • Przystojni, zdolni i... wolni

  Kobiety za nimi szaleją. Nic dziwnego. Są przecież zdolni, bogaci i atrakcyjni. I, co najważniejsze, wciąż nie mają obrączki na palcu. Oto najlepsze partie w polskim show-biznesie: Piotr Adamczyk, Kuba Wojewódzki, Sebastian Karpiel-Bułecka, Tomasz Karolak, Adam Darski, Robert Kozyra i Leszek Możdżer.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdecydują się na drugie dziecko?

  Słoneczny, ciepły dzień w Warszawie. Paulina Krupińska wybrała się na spacer z córeczką, 9-miesięczną Antosią i swoją przyjaciółką Kamilą Szczawińską. Potem po ukochaną i dziecko przyjechał Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.). Wziął maleństwo z rąk Kamili, podrzucał do góry i patrzył, jak dziewczynka się cieszy. Kamila i Paulina są blisko związane. - Zaprzyjaźniłyśmy się, jak zaszłam w ciążę...

 • Fryderyki 2012: Wokalistki górą!

  Poznaliśmy nominowanych do tegorocznych Fryderyków - najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Uroczysta gala odbędzie się 26 kwietnia.

 • Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka są sąsiadami. Bywa niezręcznie...

  Chociaż ich związek to już odległa przeszłość, nadal jest coś, co łączy byłych partnerów. Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) i Kayah (50 l.) nadal mają domy obok siebie, a to sąsiedztwo jest nieco krępujące…

 • Future Folk debiutuje: współczesne Janosiki

  Pod koniec kwietnia ukaże się debiutancki album nowej grupy Future Folk, łączącej muzykę taneczną z góralszczyzną.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka pomoże Lewandowskim! Kulisy ich znajomości wyszły na jaw!

  Nie jest żadną tajemnicą, że Ania (30 l.) i Robert (30 l.) Lewandowscy od dawna przyjaźnią się z Pauliną Krupińską (31 l.) i Sebastianem Karpielem-Bułecką (42 l.). Jednak dopiero teraz wyszło na jaw, jak zażyłe są ich stosunki.

 • Bachleda-Curuś: Jak Byk z Bykiem

  Gdyby ktoś napisał taki scenariusz do komedii romantycznej, to prawdopodobnie zostałby on odrzucony ze względu na zbyt małe prawdopodobieństwo. Ale przecież wiadomo, że życie pisze najlepsze scenariusze. I tak się stało po raz kolejny.

Wideo na temat: sebastian karpiel bułecka góry
 • Gdzie Alicja Bachleda-Curuś spędzi sylwestra?

  Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski na święta i zamierza tutaj zostać ponad miesiąc. Jej nazwisko znów jest niezwykle gorące, a to za sprawą kolejnego niezwykłego romansu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ala nie potwierdziła oficjalnie, że się spotykają, ale tak długi przyjazd do Polski na pewno ma z tym jakiś związek. Aktorka wyznała, że sylwestra spędzi w górach. Czy Sebastian będzie