• Informacje na temat:

  sebastian karpiel dziewczyna

Artykuły na temat: sebastian karpiel dziewczyna
 • Sebastian Karpiel-Bułecka wreszcie oświadczy się Paulinie Krupińskiej?!

  Choć Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) jest już ojcem, nie zalegalizował jeszcze związku z Pauliną Krupińską (28 l.). Z tego względu nie może uniknąć pytań o powód takiego stanu rzeczy. Czy wreszcie oświadczy się ukochanej? Co stoi za tym, że tak długo z tym zwleka?

 • "X Factor": Zaskakująca decyzja Kuby

  Czy Ada Szulc, Mats Meguenni i Michał Szpak to faktycznie trzech najlepszych młodych uczestników "X Factor"?

 • Mama Sebastiana Karpiela-Bułecki zachwycona przyszłą synową!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) zawsze podkreślał, że mama jest najważniejszą kobietą w jego życiu. Rodzicielka sama go wychowała i uczyła życia, dlatego muzyk postanowił jak najszybciej przedstawić jej swoją wybrankę. Wiadomo, że Sebastian chce już założyć rodzinę i zostać ojcem. Dzięki Paulinie sprawy mogą potoczyć się szybko, bo jego wcześniejsze partnerki nie paliły się do rodzenia...

 • - Marzenia się spełniają, znów gramy w Krakowie! - powitał publiczność Sebastian Karpiel Bułecka podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki świata Rozstaje. Na krakowskim Rynku Głównym Zakopower nie miał kogo ubić i usiec - wszyscy tupali w rytm.

 • Karpiel-Bułecka odbił Samborowi dziewczynę? Oto fakty!

  Jeden w tygodników donosił ostatnio, że Sebastian Karpiel-Bułecka układa sobie życie u boku Marty Dąbrowskiej, dziewczyny Sambora Czarnoty. Mamy komentarz aktora!

 • "Muzyka nie ma granic"

  Za sprawą płyty "Music Hal" (2005) szersza publiczność dowiedziała się o zakopiańskiej grupie Zakopower. Ekipa Sebastiana Karpiela-Bułecki na drugiej płycie "Na siedem" (premiera z dziennikiem "Polska", poszerzona wersja trafiła do sklepów na początku grudnia 2007 roku) nieco odeszła od muzyki inspirowanej tylko folklorem z Podhala, dodając więcej wątków z world music. Lider Zakopowera

 • Karpiel-Bułecka odbił dziewczynę znanemu aktorowi?!

  Krążą plotki, że przystojny góral Sebastian Karpiel-Bułecka (36 l.) spotyka się z Martą Dąbrowską, aktorką i córką byłego ministra kultury.

 • Opole: Oni powalczą o "SuperPremierę"

  Cztery utwory zostały zakwalifikowane do konkursu na "SuperPremierę 2011" na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • Paulina Krupińska (29 l.) to piękna dziewczyna, a teraz odkryła w sobie nowy talent!

 • Vena Festival: Od debiutantów do gwiazd

  W sobotę, 16 września, w Łodzi poznamy laureata drugiej edycji Vena Festival . O tym, kto wygra i otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy zł, decydowało międzynarodowe, anonimowe jury, złożone z ponad 200 osób z branży muzycznej. Poniżej prezentujemy 15 finalistów, którzy wystąpią na koncercie w klubie "Manufaktura". Patronem medialnym festiwalu jest INTERIA.PL.