• Informacje na temat:

  sebastian w jastarnia

Artykuły na temat: sebastian w jastarnia
 • Start już za tydzień!

  ...nauczyło go wytrwałości i taką postawę reprezentuje na sali treningowej. "Nigdy nie chodziłem do szkoły tańca" - wyznaje magazynowi "Tele Tydzień" Sebastian Fabijański, odtwórca roli Piotra. - "Podczas...

 • Znowu rusza Klub Koneserów

  W październiku ub. roku firma dystrybucyjna Best Film zaproponowała polskiej publiczności nową formę spotkania z filmem, zwaną Klubem Koneserów. 2 sierpnia tego roku rusza kolejna edycja imprezy, mająca na celu propagowanie najnowszych fimów kinematografii europejskiej, a także wybranych pozycji kina światowego. Projekcje Klubu odbędą się w Poznaniu, Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Wrocławiu, Jastarni, Ustce i Mielnie.

 • "Top Chef": Zostało tylko 12 uczestników

  Drugi odcinek polskiej edycji kultowego kulinarnego show "Top Chef" już za nami. Z programem pożegnał się kolejny uczestnik - Piotr Lisakowski, 38-letni właściciel i szef kuchni Restauracji Gryfon w Jastarni.

 • "Tancerze" już za tydzień!

  Wszyscy starają się wykorzystać zainteresowanie Polaków tańcem, którzy chętnie wpierw oglądali pląsające gwiazdy, potem młodych ludzi marzących o karierze na parkiecie. W końcu sami ruszyli na kursy, by potem bić rekordy w jednoczesnym tańcu. Tym bardziej opornym producenci zaproponowali film "Kochaj i tańcz". Telewizja polska postanowiła ukroić z tego tortu kawałek dla siebie i za tydzień planuje premierę tanecznego serial u - "nowej superprodukcji".