• Informacje na temat:

  sebastian walcze do konca

Artykuły na temat: sebastian walcze do konca
 • Figura wściekła na Kayah! To koniec ich znajomości?

  ... Rinkem Rooyensem (48 l.). Ocierała też łzy po nieudanych romansach z muzykami Sebastianem Karpielem-Bułecką (40 l.) i Pako Sarrem (45 l.).  "Kai potrafi oczarować kobietę, a Kayah jest niestety...

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Barwy szczęścia

  Darek jest załamany wynikami badań, które wykazują, że ma poważne kłopoty z sercem. To koniec jego piłkarskiej kariery. Władek stara się pocieszyć partnera, że na grze w piłkę świat się nie kończy. Jadze coraz bardziej podoba się Fayad. Syryjczyk _ już po pierwszym pocałunku _ wyznaje dziewczynie, że chce wziąć z nią ślub. Coraz lepiej wyglądają stosunki Magdy i Sebastiana z Angelą. Zwoleńska...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • "Barwy szczęścia": Przed śmiercią Ksawery pokaże jasną stronę swojej natury

  Sebastian Cybulski był związany z "Barwami Szczęścia" sześć lat, na planie serialu stawiał pierwsze kroki jako aktor, ale to już przeszłość. Zrezygnował z roli Ksawerego i rozpoczął nowy etap życia. Jego bohater przed śmiercią pokaże, że ma dobre serce. Wróci do Kasi, która uzna go za ojca swojego jeszcze nienarodzonego dziecka poczętego metodą sztucznego zapłodnienia. Będzie sporo łez i emocji.

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Kinga straci dziecko!

  Romans Ksawerego (Sebastian Cybulski) z Kingą (Agnieszka Kawiorska) wyjdzie w końcu na jaw! Rybiński sam wyzna Kaśce (Katarzyna Glinka) całą prawdę o swojej zdradzie i jej skutkach.

 • San Sebastian świętuje urodziny

  W piątek startuje sześćdziesiąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w hiszpańskim San Sebastian. Organizatorzy zapewniają, że w kryzysowym roku splendoru imprezie dodadzą największe gwiazdy światowego kina. Nie zabraknie też polskiego akcentu.

 • Adrianna Biedrzyńska: Córka aktorki o chorobie matki dowiedziała się z internetu

  ...występuje na estradzie. Kilka lat temu z trasy po Kanadzie wróciła z nowym partnerem, Sebastianem. Był konferansjerem podczas jej występów. Niestety, jak donosiły media, córka nie przyjęła tego dobrze(...). Mój Sebastianie, ty najwięcej przeszedłeś ze mną. Kocham i dziękuję za wszystko! - napisała aktorka w internecie. Michalina o chorobie matki również dowiedziała się z internetu. Oczywiście zapomniała...

 • "Must Be The Music": Walczy do końca

  Występ Sebastiana Białka "Białego" zrobił spore wrażenie na jurorach. Raper do programu przyszedł bowiem z piosenką "Walczę do końca", opisującą swoje sądowe perypetie związane z walką o syna z byłą żoną.

Wideo na temat: sebastian walcze do konca
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1521.

  Darek jest załamany wynikami badań, które wykazują, że ma poważne kłopoty z sercem. To koniec jego piłkarskiej kariery. Władek stara się pocieszyć partnera, że na grze w piłkę świat się nie kończy. Jadze coraz bardziej podoba się Fayad. Syryjczyk - już po pierwszym pocałunku - wyznaje dziewczynie, że chce wziąć z nią ślub. Coraz lepiej wyglądają stosunki Magdy i Sebastiana z Angelą. Zwoleńska