• Informacje na temat:

  sebastian wątroba

Artykuły na temat: sebastian wątroba
 • Nowy serial kryminalny z Sebastianem Wątrobą

  W podwarszawskim Piasecznie rozpoczęły się zdjęcia do nowego, produkowanego dla TVP1 serialu paradokumentalnego "Komisariat". W rolę jednego z komisarzy stołecznej policji wcieli się Sebastian Wątroba.

 • Gwiazda "W-11" w wyścigu... kosiarek

  Sebastian Wątroba, znany z serialu "W-11 Wydział Śledczy", zajął drugie miejsce w wyścigu kosiarek rozgrywanych w Łodzi. Była to jedna z atrakcji, jakie odbyły się przy okazji Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Rozegrano je w niedzielę, 15 grudnia, w Atlas Arenie.

 • Sebastian Wątroba w tarapatach?

  ...osoby przeciw wszystkim. Z takim dochodzeniem będą mieli do czynienia Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba. Dwuodcinkowe śledztwo ujawni niezwykłą intrygę. Zza więziennych krat dziewczyna obiecuje zemstę. Za wszelką cenę chce zniszczyć człowieka, który ją skrzywdził. W niebezpieczną grę wciąga też panią komisarz ... Również Sebastiana Wątroby nie ominie intryga. Popełniono morderstwo na pani...

 • Maciej Kozłowski: Umiał śmiać się z siebie

  W sobotę, 8 września, obchodziłby 55. urodziny... Wspominamy Maciej Kozłowskiego, wspaniałego aktora, który ponad dwa lata temu zmarł na wirusowe zapalenie wątroby. Pamiętamy go z takich ról, jak choćby Krzywonos w "Ogniem i mieczem" czy Jaroszy w serialu "M jak miłość".

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Glina z krwi i kości

  Jako nieustępliwy podinspektor Zimny prowadzi trudne śledztwa. Prywatnie Sebastian Wątroba wspiera akcje charytatywne, a wolny czas najchętniej spędza z rodziną. Czasem też wsiada na motocykl i jedzie przed siebie. Żeby pomyśleć.

 • Ostatnie sprawy "W-11"

  Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Niestety, ta zasada sprawdziła się także w przypadku serialu "W-11 Wydział Śledczy". 11 czerwca poznamy rozwiązanie finałowej zagadki kryminalnej.

 • ​Na planie docu-crime "Komisariat"

  ..."Komisariat" to nowy serial docu-crime, który dołączy do ramówki TVP1. Jedną z głównych ról gra w nim Sebastian Wątroba. Emerytowany już dziś policjant doskonale sprawdził się już na planie takich produkcji jak "W11 - Wydział Śledczy", czy "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny".

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Gwiazda "W-11" w wyścigu... kosiarek

  Sebastian Wątroba, znany z serialu "W-11 Wydział Śledczy", zajął drugie miejsce w wyścigu kosiarek rozgrywanych w Łodzi. Była to jedna z atrakcji, jakie odbyły się przy okazji Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Rozegrano je w niedzielę, 15 grudnia, w Atlas Arenie.

 • "W-11 Wydział Śledczy" znika z anteny!

  To koniec paradokumentalnej produkcji "W-11 Wydział Śledczy". Powodem zdjęcia serialu z anteny mają być słabe wyniki oglądalności.

Zdjęcia na temat: sebastian wątroba
Wideo na temat: sebastian wątroba
 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny" - Wywiad z Sebastianem Wątrobą (cz.1)

  Sebastian Wątroba w nowym serialu Czwórki „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny” gra Zimnego, policjanta z Wydziału Spraw Nierozwiązanych. Zadaliśmy aktorowi kilka pytań o jego bohatera. Co robi Zimny po godzinach? Za co lubi go Sebastian Wątroba? Zapraszamy na część pierwszą wywiadu! „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” od poniedziałku do czwartku o 20.00 w Czwórce.

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Aktorzy "W-11..." o wygranej

  Anna Potaczek, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz i Joanna Czechowska opowiedzieli nam o drugiej Telekamerze dla serialu "W-11...". "Jadąc tutaj mieliśmy przekonanie, że tak będzie"/ źródło: TVN24/x-news

 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...

Dyskusje na temat: sebastian wątroba