• Informacje na temat:

  sebastian wątroba w-11

Artykuły na temat: sebastian wątroba w-11
 • Gwiazda "W-11" w wyścigu... kosiarek

  Sebastian Wątroba, znany z serialu "W-11 Wydział Śledczy", zajął drugie miejsce w wyścigu kosiarek rozgrywanych w Łodzi. Była to jedna z atrakcji, jakie odbyły się przy okazji Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Rozegrano je w niedzielę, 15 grudnia, w Atlas Arenie.

 • Gwiazda "W-11" w wyścigu... kosiarek

  Sebastian Wątroba, znany z serialu "W-11 Wydział Śledczy", zajął drugie miejsce w wyścigu kosiarek rozgrywanych w Łodzi. Była to jedna z atrakcji, jakie odbyły się przy okazji Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Rozegrano je w niedzielę, 15 grudnia, w Atlas Arenie.

 • Sebastian Wątroba w tarapatach?

  SPOILER! Codziennie do Wydziału W-11 zgłaszane są sprawy wymagające natychmiastowej interwencji komisarzy. Kradzieże, morderstwa, porwania są pełne policyjnych kartotek. Nowe odcinki od 1 lutego.

 • Ostatnie sprawy "W-11"

  Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Niestety, ta zasada sprawdziła się także w przypadku serialu "W-11 Wydział Śledczy". 11 czerwca poznamy rozwiązanie finałowej zagadki kryminalnej.

 • Ujawniamy tajemnice najnowszego sezonu "W-11 Wydział Śledczy"

  W nadchodzącym sezonie na widzów serialu czeka mnóstwo różnorodnych śledztw i akcji poprowadzonych przez komisarzy z W-11. Wśród nich znajdą się sprawy dotyczące zabójstw nie tylko dla zemsty, czy zysku, ale i popełnianych dla zdobycia sławy. Poruszające historie nastolatków wplątanych w niebezpieczne układy. Rodzinne dramaty rozgrywające się w zaciszach domowych, jak również wydarzenia znane...

 • "W-11" pracuje z "Detektywami"

  Od 16 lutego startują nowe odcinki serial u "W-11 Wydział Śledczy". W kolejnej serii pojawią się nowe zagadki oraz sprawy, które niejednokrotnie będą wymagać zaangażowania również "Detektywów".

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Glina z krwi i kości

  Jako nieustępliwy podinspektor Zimny prowadzi trudne śledztwa. Prywatnie Sebastian Wątroba wspiera akcje charytatywne, a wolny czas najchętniej spędza z rodziną. Czasem też wsiada na motocykl i jedzie przed siebie. Żeby pomyśleć.

 • "W-11 Wydział Śledczy" znika z anteny!

  To koniec paradokumentalnej produkcji "W-11 Wydział Śledczy". Powodem zdjęcia serialu z anteny mają być słabe wyniki oglądalności.

 • Bycie policjantem to wyzwanie!

  Dawniej dbali o nasze bezpieczeństwo! Po odejściu ze służby wcielają się w krakowskich stróżów prawa w serialu "W-11 Wydział Śledczy". Są w tym wiarygodni! Sprawdziliśmy, czym się zajmują, kiedy nie muszą być twardzielami...

 • Kozzi Gangsta Film? Pamięci Macieja Kozłowskiego

  Kozzi Gangsta Film to nazwa Festiwalu Filmu i Teatru im. Maćka Kozłowskiego, w ramach którego zostanie zaprezentowane polskie i zagraniczne kino akcji. Impreza dedykowana zmarłemu przed dwoma laty aktorowi odbędzie się w Kargowej (lubuskie) w dniach 5-8 lipca.

Wideo na temat: sebastian wątroba w-11
 • Aktorzy "W-11..." o wygranej

  Anna Potaczek, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz i Joanna Czechowska opowiedzieli nam o drugiej Telekamerze dla serialu "W-11...". "Jadąc tutaj mieliśmy przekonanie, że tak będzie"/ źródło: TVN24/x-news

Dyskusje na temat: sebastian wątroba w-11