• Informacje na temat:

  sebastian wątroba w-11

Artykuły na temat: sebastian wątroba w-11
 • Gwiazda "W-11" w wyścigu... kosiarek

  Sebastian Wątroba, znany z serialu "W-11 Wydział Śledczy", zajął drugie miejsce w wyścigu kosiarek rozgrywanych w Łodzi. Była to jedna z atrakcji, jakie odbyły się przy okazji Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Rozegrano je w niedzielę, 15 grudnia, w Atlas Arenie.

 • Gwiazda "W-11" w wyścigu... kosiarek

  Sebastian Wątroba, znany z serialu "W-11 Wydział Śledczy", zajął drugie miejsce w wyścigu kosiarek rozgrywanych w Łodzi. Była to jedna z atrakcji, jakie odbyły się przy okazji Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Rozegrano je w niedzielę, 15 grudnia, w Atlas Arenie.

 • Sebastian Wątroba w tarapatach?

  SPOILER! Codziennie do Wydziału W-11 zgłaszane są sprawy wymagające natychmiastowej interwencji komisarzy. Kradzieże, morderstwa, porwania są pełne policyjnych kartotek. Nowe odcinki od 1 lutego.

 • Ostatnie sprawy "W-11"

  Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Niestety, ta zasada sprawdziła się także w przypadku serialu "W-11 Wydział Śledczy". 11 czerwca poznamy rozwiązanie finałowej zagadki kryminalnej.

 • Ujawniamy tajemnice najnowszego sezonu "W-11 Wydział Śledczy"

  W nadchodzącym sezonie na widzów serialu czeka mnóstwo różnorodnych śledztw i akcji poprowadzonych przez komisarzy z W-11. Wśród nich znajdą się sprawy dotyczące zabójstw nie tylko dla zemsty, czy zysku, ale i popełnianych dla zdobycia sławy. Poruszające historie nastolatków wplątanych w niebezpieczne układy. Rodzinne dramaty rozgrywające się w zaciszach domowych, jak również wydarzenia znane...

 • "W-11" pracuje z "Detektywami"

  Od 16 lutego startują nowe odcinki serial u "W-11 Wydział Śledczy". W kolejnej serii pojawią się nowe zagadki oraz sprawy, które niejednokrotnie będą wymagać zaangażowania również "Detektywów".

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Glina z krwi i kości

  Jako nieustępliwy podinspektor Zimny prowadzi trudne śledztwa. Prywatnie Sebastian Wątroba wspiera akcje charytatywne, a wolny czas najchętniej spędza z rodziną. Czasem też wsiada na motocykl i jedzie przed siebie. Żeby pomyśleć.

 • "W-11 Wydział Śledczy" znika z anteny!

  To koniec paradokumentalnej produkcji "W-11 Wydział Śledczy". Powodem zdjęcia serialu z anteny mają być słabe wyniki oglądalności.

 • Bycie policjantem to wyzwanie!

  Dawniej dbali o nasze bezpieczeństwo! Po odejściu ze służby wcielają się w krakowskich stróżów prawa w serialu "W-11 Wydział Śledczy". Są w tym wiarygodni! Sprawdziliśmy, czym się zajmują, kiedy nie muszą być twardzielami...

 • Kozzi Gangsta Film? Pamięci Macieja Kozłowskiego

  Kozzi Gangsta Film to nazwa Festiwalu Filmu i Teatru im. Maćka Kozłowskiego, w ramach którego zostanie zaprezentowane polskie i zagraniczne kino akcji. Impreza dedykowana zmarłemu przed dwoma laty aktorowi odbędzie się w Kargowej (lubuskie) w dniach 5-8 lipca.

Wideo na temat: sebastian wątroba w-11
 • Aktorzy "W-11..." o wygranej

  Anna Potaczek, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz i Joanna Czechowska opowiedzieli nam o drugiej Telekamerze dla serialu "W-11...". "Jadąc tutaj mieliśmy przekonanie, że tak będzie"/ źródło: TVN24/x-news

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Pewnego razu w Anatolii

  Jak pisali krytycy - najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011, od pierwszej chwili uwodzący widzów mimo braku fabularnego rozwiązania w finale i powolnego rytmu. Na pierwszy rzut oka wyróżnione Grand Prix Pewnego razu w Anatolii sprawia wrażenie kryminału. W burzliwą noc mała kolumna samochodów jedzie pustą szosą, od studni do studni. To zapis poszukiwań zwłok zamordowanego mężczyzny, którego oprawca był zbyt pijany, by zapamiętać, gdzie zakopał ciało. Nie wiemy, kto, jak i...

Dyskusje na temat: sebastian wątroba w-11