• Informacje na temat:

  sekret gesslerów

Artykuły na temat: sekret gesslerów
 • Sekret Magdy Gessler ujawniony! Prawda jest szokująca!

  Magda Gessler (66 l.) z powodu intensywnego gotowania przez wiele lat ma poważne problemy ze zdrowiem...

 • Smaczne święta Magdy Gessler

  Gdzie tkwi sekret smacznych świąt? Nie tylko w umiejętnościach kulinarnych i sprawdzonych przepisach. Aby zbliżyć się do smaków, które pamiętamy z dzieciństwa niezbędne są dobre produkty - przekonuje Magda Gessler.

 • Dorota Wellman zdradza sekret Gessler! Koniec przyjaźni?

  ...z wybiegu, na którym promowano modę dla puszystych, obiegły wszystkie media. Czy ich przyjaźń została właśnie wystawiona na poważną próbę? Wellman zdradziła bowiem skrywany do tej pory przez Magdę sekret...

 • Wielkanoc Magdy Gessler

  "Najlepszy zakwas na żur dostaniemy na Śląsku, a białą kiełbasę proponuję kupić u sprawdzonego masarza" - podkreśla Magda Gessler. Restauratorka zdradza również przepis na białą kiełbasę w wersji wege, którą przygotowuje dla córki.

 • Magda Gessler schudła 10kg! Ujawniła sekrety swojej diety!

  Magda Gessler od kilku tygodni może się pochwalić nową sylwetką. Znana restauratorka schudła już podobno ponad 10 kilogramów. Jeden z tygodników postanowił zapytać ją o sekret tej metamorfozy. Okazało się, że celebrytka stworzyła własną dietę, którą nazwała białą. "Jem regularnie, cztery niezbyt wielkie posiłki dziennie. (...) Składają się na nie: białe ryby, chudy ser, kasze, ryż, czasem...

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Szokujące wieści o Gessler! Znajomy fotografował ją z ukrycia w domu! "W niekorzystnych sytuacjach"

  ...gazetom wiele sekretów domu. To kosztowało ją sporo nerwów" - zdradza informator tabloidu. Aby nie doszło do podobnych incydentów w przyszłości, asystent przejął całkowita kontrolę nad jej życiem...

 • Małgorzata Potocka: Seks i joga

  Aktorka, scenarzystka, reżyserka i producentka. Mimo trudnych życiowych doświadczeń jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. - Moje sekrety dobrego wyglądu? Seks i joga - zdradza Małgorzata Potocka.

 • Krzysztof Gojdź z "Sekretów lekarzy" ma apetyt na popularność! "Wali mnie to, co inni mówią"

  Krzysztof Gojdź (43 l.) jest lekarzem medycyny estetycznej, znanym z programu "Sekrety lekarzy". Wiele emocji budzi jego stosunek do pacjentek - przyjacielski, czuły i bardzo bezpośredni. 43-latek nie ukrywa, że popularność mu się podoba.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

Wideo na temat: sekret gesslerów
 • Magda Gessler rzuciła mięso? "Sekret mojego wyglądu polega na tym, że..."

  Magda Gessler otworzyła nową restaurację w Gdyni. Po elementy dekoracyjne jeździła do Berlina, Londynu i Afryki. Wyznała również, że od pewnego czasu niemal nie je mięsa. - Sekret mojego obecnego wyglądu polega na tym, że jem bardzo mało mięsa - powiedziała. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

 • Sekret Saszy

  Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został słynnym pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń. "Sekret Saszy" to film w klimacie "Mine Vaganti" Ferzana...