• Informacje na temat:

  sekret niezapomnianego

Artykuły na temat: sekret niezapomnianego
 • Monika Mariotti: Jej pilnie skrywany sekret wyszedł na jaw!

  Tego fani Moniki Mariotti (40 l.) mogli o niej nie wiedzieć...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Czy wiesz w czym tkwi sekret elegancji i perfekcyjnego wyglądu gwiazdy? Nam udało się rozwikłać tę zagadkę!

 • Krakowska Aleja Filmowa z Claudią Cardinale

  Włoska aktorska Claudia Cardinale, odtwórczyni niezapomnianych ról w filmach Federico Felliniego, Luchino Viscontiego i Sergio Leone była przez trzy dni (1-3 maja) gościem 8. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego PKO Off Camera.

 • Marilyn Monroe była w trzeciej ciąży. Ten sekret ukrywała do samego końca

  ...na aukcję trafił cały jej majątek.Tony Michaels odkupił zdjęcia i opublikował, zdradzając tajemnicę o ciąży Marilyn. W ten sposób świat poznał jeszcze jeden sekret największej legendy Hollywood.

 • "Carte Blanche" z audiodeskrypcją

  Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami "Carte Blanche" z Andrzejem Chyrą dołącza do "Katynia", "Miasta 44" oraz "W ciemności" i będzie kolejnym filmem kinowym z audiodeskrypcją. Poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok, w specjalnej wersji dla niewidomych i niedowidzących, trafi do kin 23 stycznia.

 • Krystyna Feldman miała wiele sekretów. Jeden z nich zabrała ze sobą do grobu

  Rodziła się dwa razy. Tak przynajmniej wynika z oficjalnych metryk, które przedstawiała w różnych sytuacjach. Po raz pierwszy 1 marca 1916 r., kolejny, dokładnie cztery lata później. Wypytywana o tę nieścisłość tylko się uśmiechała.  - Ten wielki sekret zabrała ze sobą do grobu - mówi "Na Żywo" Michał Grudziński, kolega Krystyny Feldman z Teatru Nowego w Poznaniu. To jednak nie była jedyna...

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • Kuba Wesołowski się żeni! Chciał wszystko utrzymać w sekrecie!?

  Informacje o ślubie aktora znanego z "Na Wspólnej" pojawiają się już od dłuższego czasu. Sam zainteresowany nie chciał jednak potwierdzić tych informacji.  Zaczęły nawet pojawiać się plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Okazuje się jednak, że gdy wszyscy uznali już, że para raczej nieprędko stanie na ślubnym kobiercu, oni w tajemnicy szykują się do hucznego wesela! Pewnie sekret...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

Wideo na temat: sekret niezapomnianego
 • Superman powraca!

  Oto najnowszy zwiastun dziesiątego sezonu serialu "Tajemnice Smallville". Prosto z San Diego Comic Con (nagrany zapewne telefonem komórkowym jednego z uczestników konwentu - stąd niska jakość materiału). Trailer wstrząsnął wszystkimi na sali, piski i zszokowane odgłosy nie ustawały nawet na chwilę. Tak wielu niespodzianek nie spodziewał się nikt - znów zobaczymy szereg postaci z wcześniejszych sezonów, pojawi się nowy wróg, Lois nie zapomni o sekrecie Clarka, zobaczy jego przyszły strój, a...