• Informacje na temat:

  sekret rozstania

Artykuły na temat: sekret rozstania
 • Tomasz Kammel zakochany? Kolega zdradził jego sekret!

  Tomasz Kammel (46 l.) mimo upływu lat prezentuje się bardzo dobrze. Jaka jest jego recepta na młody wygląd? Jest ich zapewne wiele, a jedna z nich to ponoć… nowa miłość! Jego sekret zdradził kolega!

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  .... Rozstania i powroty Niestety, w życiu ślub nie oznacza "żyli długo i szczęśliwie...". Po przyjęciu małej, ale ważnej roli w serialu "Bracia i siostry" media doniosły o powrocie Richarda do L.A. (2011 roku...

 • "Sekrety morza": Animacja terapeutyczna

  "Olśniewający wizualnie majstersztyk animacji" - pisano o nominowanej do Oscara irlandzkiej bajce "Sekrety morza", którą od piątku, 8 maja, można oglądać w kinach w Polsce. W obsadzie dubbingu są m.in. Małgorzata Kożuchowska i Arkadiusz Jakubik.

 • "Na Wspólnej": Zdrada i rozstanie?

  ...zasugeruje żonie, że odkrył jej sekret. Dziewczyna poprosi go, by nie dawał wiary wszystkiemu, co mówi mu mama. Zapewni, że zerwała z kochankiem, ale Mikołaj nie zechce jej słuchać. Oznajmi, że...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Przyjaciółka zdemaskowała Kate. Wstydliwy sekret księżnej wyszedł na jaw

  Kiedy lata temu, gdy jeszcze nie byli małżeństwem, William (36 l.) porzucił na kilka miesięcy Kate (36 l.), ona poszukała wsparcia u szkolnej przyjaciółki, Emmy Sayle. Okazuje się, że to bardzo kontrowersyjna postać, a ta znajomość niekoniecznie przysparza księżnej sympatii u poddanych. Co więcej, przyjaciółka zabrała publicznie głos i wyjawiła coś, co żona księcia chciałaby chyba ukryć...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Książę Karol i księżna Camilla ukrywali ten sekret przez lata?! Mają wspólne dziecko?!

  ...mroczny sekret Camilla i Karol musieliby skrywać wiele lat. Niedawno "Radar Online" podał, że małżonkowie mają syna, który obecnie mieszka w Australii. W rozmowie z portalem mężczyzna wyznał, że Diana...

 • Sekrety Brangeliny

  W grudniu do księgarń trafi książka "Brangelina Exposed" autorstwa Iana Halperina, zdradzająca sekrety pożycia jednej z najsłynniejszych par Hollywood.