• Informacje na temat:

  sekret sylwetki

Artykuły na temat: sekret sylwetki
 • Anka Popek zdradza sekret swojej idealnej sylwetki!

  Anna Popek (50 l.) zdradza, że młody wygląd, szczupłą sylwetkę i dobrą kondycję pozwala jej zachować przede wszystkim leczniczy post dr Ewy Dąbrowskiej. Regularnie poddaje się więc specjalnej kuracji oczyszczającej na Kaszubach. Tam stosuje dietę owocowo-warzywną, a poranną kawę zastępuje zakwasem z buraków. Prezenterka tłumaczy, że sekret młodości tkwi także w niedojadaniu.

 • Jaki jest sekret Ewy Chodakowskiej?

  Niedawno poprowadziła trening dla 6 tysięcy Chińczyków... Ewa Chodakowska opowiada o swoim autorskim programie, zdradza, dlaczego nie chudniemy i uchyla rąbka tajemnicy, co jeszcze znajdziemy na jej najnowszej płycie z ćwiczeniami.

 • Anna Kalata zdradza sekret swojej idealnej sylwetki!

  Anna Kalata (52 l.), była posłanka Samoobrony, kilka lat temu przeszła potężną metamorfozę. Teraz zdradza, jak udaje jej się utrzymać idealną sylwetkę i uniknąć efektu jo-jo.

 • W czym tkwi sekret jej sylwetki?

  Sport to nie tylko jej ulubiony temat rozmów w programie śniadaniowym. Sama ma na koncie udział we wszystkich znaczących maratonach na świecie.

 • Julia Kamińska zdradza sekret szczupłej sylwetki

  Julia Kamińska ze względu na kłopoty zdrowotne zdecydowała się na dietę wegetariańską. Aktorka już od trzech lat stosuje się do jej zasad i bardzo chwali sobie jej wpływ na swoje życie. - Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję -mówi. Dieta świetnie sprawdza się przy trybie życia, jaki Julka prowadzi, ponieważ oprócz walorów zdrowotnych, pomaga jej zachować szczupłą sylwetkę.

 • Shakira chwali się figurą

  Latynoska gwiazda pop Shakira z dumą prezentuje sylwetkę.

 • Iwona Pavlović: Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?

  Iwona Pavlović (55 l.) zdradziła, czemu zawdzięcza zgrabną figurę.

 • Dwie pasje Edyty Herbuś

  Edyta Herbuś ma dwie wielkie pasje. Jedna pozwala jej utrzymać sylwetkę, a druga nie pozwala jej oglądać filmów w spokoju...

 • Katarzyna Niezgoda odkrywa sekret swojej sylwetki. Dieta, ćwiczenia i nie tylko

  Katarzyna Niezgoda (47 l.) przeszła w ostatnim czasie wielką metamorfozę. Schudła, zmieniła fryzurę. Teraz zdradza, jak udało jej się zrzucić tyle nadprogramowych kilogramów.

 • Gwiazda nie wie, co to dieta

  "Mogę jeść co chcę, tak długo jak ćwiczę" - podkreśla Gwyneth Paltrow, mówiąc o sekrecie swojej figury.

Zdjęcia na temat: sekret sylwetki
Wideo na temat: sekret sylwetki
 • Grażyna Wolszczak zdradza sekret szczupłej sylwetki. "Ćwiczenia pod prądem"

  Jak Grażyna Wolszczak dba o sylwetkę? - Wróciłam na jogę po roku, moim odkryciem jest też EMS, ćwiczenia pod prądem - mówi aktorka i zdradza szczegóły. Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sekret

  Ksawery jest tancerzem, występującym na scenie jako drag queen. Odwiedza mieszkającego na wsi dziadka, Jana, który ukrywa mroczny sekret, ciążący nad nim od czasów Holokaustu. Ksawery, wraz z towarzyszącą mu Karoliną planują bolesną konfrontację z Janem na temat jego przeszłości, ale Ksawery ma wątpliwości. "Sekret" to z pozoru film o sprawcach i ofiarach, ale w rzeczywistości o nierozerwalnych więzach łączących pokolenia – na dobre i na złe.

 • Julia Kamińska tańczy na rurze

  Julia Kamińska zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" sekret swojej szczupłej sylwetki. - Trochę biegam, trochę gram w "Zorro" i od czasu do czasu chodzę na pole dance. Mimo że brzmi kontrowersyjnie, to jest bardzo niekontrowersyjnym sportem - przyznała aktorka.

 • Sekret Saszy

  Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został słynnym pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń. "Sekret Saszy" to film w klimacie "Mine Vaganti" Ferzana...