• Informacje na temat:

  sekrety roberta

Artykuły na temat: sekrety roberta
 • Sekrety Roberta Biedronia i jego partnera wychodzą na jaw!

  ...kwestia wyczucia. A ciuchy noszę po moim Krzyśku (Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia, prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego – przyp. red.). Spodnie i marynarkę mam po...

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • "M jak miłość": Sekrety powakacyjnych odcinków

  Co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"? Olek wybaczy Anecie a Paweł zda sobie sprawę z tego, jakie błędy popełnił. Z kolei Maria podejmie ważną życiową decyzję.

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • Małgorzata Foremniak zbliżyła się do Roberta Więckiewicza? Co na to żona aktora?

  ...- deklaruje.  Czytaj dalej na następnej stronie. Najbliższym jej mężczyzną jest ostatnio właśnie Robert. To jemu powierza sekrety, to przy nim czuje się dobrze. Czy ta przyjaźń może położyć się...

 • "Mapy gwiazd": Nietypowy dramat rodzinny

  "Dramat rodzinny, tyle że dość nietypowy" - tak David Cronenberg określa swoją najnowszą produkcję "Mapy gwiazd".

 • "M jak miłość": Seks, sekrety i kłamstwa

  Zaraz po opuszczeniu aresztu Robert zjawi się u Marysi. Rogowska ulegnie mu i spędzi noc w jego ramionach, a Artura okłamie, że nie ma z Bilskim już nic wspólnego.

 • Największe gwiazdy zdradzają sekrety Andrzejowi Sołtysikowi

  Choć zazwyczaj trudno ich namówić na zwierzenia i rzadko udzielają wywiadów to Andrzejowi Sołtysikowi udało się przekonać do szczerej rozmowy największe osobowości polskiego kina.

 • Sekrety Roberta Gawlińskiego

  Robert Gawliński szczery do bólu. O alkoholowych ekscesach, o mękach twórcy setek przebojów i o tym jak się zmienia na starość. Opowie o tym w niedzielnym programie RMF Extra.

 • Sekrety Roberta Janowskiego

  Niewiele osób wie, że Robert Janowski - aktor i piosenkarz prowadzący teleturniej "Jaka to melodia" - z wykształcenia jest weterynarzem, a w wolnych chwilach pisze wiersze.

Wideo na temat: sekrety roberta
 • Anna Kalata zdradza sekrety swojej idealnej sylwetki!

  Anna Kalata znana jest m.in. z tego, że kilka lat temu znacznie schudła i wypiękniała. W rozmowie z Robertem Patoletą zdradziła, że systematycznie dba o siebie i cały czas przestrzega diety. Nawiązując do efektu jo-jo Dominiki Gwit stwierdziła, że nie powinno się chudnąć na siłę. Ostrzegła jednak, że nadwaga nie sprzyja zdrowiu i powoduje wiele chorób. (WideoPortal / x-news)

 • "Na dobre i na złe": Robert Koszucki o serialu

  - Postać doktora Konicy zwykle jest otwarta na romanse, zwłaszcza po tych burzliwych związkach, które ma już za sobą. Doktor Konica nie rezygnuje i jest miły dla wszystkich. Jakie jeszcze sekrety zdradził nam Robert Koszucki?

 • "Outcast: Opętanie": Premiera 2. sezonu już 10 kwietnia

  . Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome. "Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję producenta wykonawczego. Za produkcję odpowiadają również showrunner Chris Black oraz David Alpert, Sharon Tal