• Informacje na temat:

  sekrety urody gwiazd

Artykuły na temat: sekrety urody gwiazd
 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zdradza sekrety swojej urody!

  .../2009. Współautorka książki "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą". W 2008 roku wzięła udział w I edycji programu "Gwiezdny Cyrk" (8 miejsce). Wystąpiła też w I edycji programu "Ranking gwiazd" (9 miejsce). W 2009 roku brała udział w X edycji programu "Taniec z gwiazdami" (8 miejsce). Rozmawiała: Paulina Persa (PAP Life)

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Anna Popek zdradza sekrety swojej urody! "Kapusta na śniadanie"

  ...wyjazdów. "Jedno jest pewne: spokój, dieta i ruch odmładzają i przywracają zdrowie. Pozwalają odmienić nasze życiowe nawyki" – podsumowuje gwiazda śniadaniówki. Wierzycie, że jej młodzieńczy wygląda...

 • Sekrety cery Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson zdradziła sekret swojej idealnie gładkiej cery. 29-latka każdego poranka przemywa twarz... octem jabłkowym. "Znakomicie działa na wypryski!" - zapewnia aktorka.

 • Kwaśniewska zdradza sekrety swojej urody!

  Prezydentówna nie ma łatwego życia. Genetycznie obciążona tendencją do tycia musi z wielką uwagą przyglądać się temu, co je. Oli idealną figurę udało się uzyskać podczas treningów do "Tańca z gwiazdami" i od tego czasu pilnuje, aby nadmierne kilogramy nie wróciły. Jak to robi? "Odstawiłam kawę. Zamiast tego piję ciepłą wodę z cytryną. Unikam mięsa i tłustych rzeczy" - zdradziła Kwaśniewska...

 • Sekret młodego wyglądu Halle Berry

  Halle Berry, która z wiekiem jest coraz piękniejsza, wyznała sekret swojej wiecznej młodości. Okazuje się, że aktorka poza planem zdjęciowym praktycznie się nie maluje, dzięki czemu w wieku 45 lat nadal wygląda jak 30-latka.

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  Znane z seriali gwiazdy bez wahania przyjęły zaproszenie makijażystki Eryki Sokólskiej do udziału w projekcie "Sekrety makijażu" i zgodziły się na własnej skórze zaprezentować efekty jej pomysłów na make-up. Przy okazji wsparły Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi.

 • Zrozumieć kobietę? Ibisz wśród pań!

  "Zrozumieć kobietę" to nowa, wiosenna propozycja Polsat Cafe. Po raz pierwszy do żeńskiej ekipy kanału dołącza mężczyzna - Krzysztof Ibisz. W czwartek naczelna stacji Jolanta Borowiec i gwiazdy Polsat Cafe zdradziły szczegóły wiosennej ramówki.

 • Agata „Lilly” Marchel – wszystkie tajemnice nowej gwiazdy polskiego Instagrama

  Lilly Marchel to 23-letnia polska fotomodelka, której wdzięki możecie podziwiać na najnowszej okładce "CKM-u". Właśnie została okrzyknięta nową „królową Instagrama” i następczynią Natalii Siwiec. Jakie sekrety skrywa Lilly Marchel i czy jej uroda to zasługa jedynie natury?

 • Magda Gessler jeszcze tak szczera nie była! Najszczęśliwsza jest po seksie!

  ...męża gwiazdy i wówczas nie udało im się stworzyć stabilnego związku. Po latach wrócili do siebie i Magda postanowiła teraz wyjawić sekrety ich namiętnego związku. "Waldka uwiodłam pizzą. Pamiętam, na...