• Informacje na temat:

  sekrety zdradziła

Artykuły na temat: sekrety zdradziła
 • Kalczyńska zdradziła sekrety ciężarnej Mołek! Magda się wkurzy?

  Magda Mołek słynie z tego, że niezwykle chroni życie prywatne przed mediami, choć sama w swoim programie nie ma najmniejszego problemu, by wypytywać gości o nawet te najbardziej intymne sekrety z ich(...)" - informuje Kalczyńska.  Na koniec zdradziła też, ile Mołek zamierza przebywać na macierzyńskim.  "Wiem, że zaplanowała, że wróci do nas niebawem i nie będzie to długa absencja, z czego się bardzo...

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Córka Małysza zdradza rodzinne sekrety!

  Karolina Małysz (21) jest z natury nieśmiała, unika publicznych wystąpień, nie chce być celebrytką i korzystać ze sławy taty, Adama Małysza (41 l.).  Jednak ostatnio w wywiadzie zdradziła kilka rodzinnych sekretów. W dzieciństwie bardzo brakowało jej ojca.  "Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się...

 • "Siódmy syn": Jeff Bridges kontra czarownice

  Jeff Bridges, Julianne Moore i Ben Barnes grają główne role w filmie fantasy "Siódmy syn" Sergieja Bodrova, który w piątek, 23 stycznia, wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Edyta Górniak: Były mąż może zdradzić jej sekrety

  ...z więzienia, Allan będzie miał już 17 lat i sam zadecyduje, czy chce mieć kontakt z ojcem. Czy książka zdradzi jeszcze jakieś sekrety, które Edyta wolałaby zachować tylko dla siebie? *** Zobacz więcej...

 • Anna Mucha zdradza sekrety "M jak miłość"

  Anna Mucha wróciła kilka miesięcy temu na plan "M jak miłość". Odcinki z jej udziałem zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach. Aktorka w rozmowie z "Tele Tygodniem" zdradziła jednak, co wydarzy w życiu serialowej Magdy.

 • Kinga Rusin wyjawiła rodzinne sekrety! „Myślałam, że zwariuję”!

  Kinga Rusin (46 l.) rzadko udziela tak emocjonalnych i szczerych wywiadów. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i zdradziła naprawdę wiele.

 • Cameron Diaz przeciwna... antyperspirantom

  Cameron Diaz zdradziła, że od lat nie używa antyperspirantów - nie tylko podczas letnich upałów, ale nawet w sytuacjach stresowych, zwiększających potliwość. "Wystarczy regularna depilacja pach, by nie pojawiał się przykry zapach" - twierdzi.

 • "9-1-1": Sekrety drugiego sezonu. Obsada zdradza tajemnice

  Podczas konferencji w ramach Paley Center for Media twórcy i obsada serialu "9-1-1" zdradziła parę ciekawych informacji o najnowszych odcinkach drugiego sezonu.

 • Sekrety cery Scarlett Johansson

  Scarlett Johansson zdradziła sekret swojej idealnie gładkiej cery. 29-latka każdego poranka przemywa twarz... octem jabłkowym. "Znakomicie działa na wypryski!" - zapewnia aktorka.

Zdjęcia na temat: sekrety zdradziła
Wideo na temat: sekrety zdradziła
 • Anna Kalata zdradza sekrety swojej idealnej sylwetki!

  Anna Kalata znana jest m.in. z tego, że kilka lat temu znacznie schudła i wypiękniała. W rozmowie z Robertem Patoletą zdradziła, że systematycznie dba o siebie i cały czas przestrzega diety. Nawiązując do efektu jo-jo Dominiki Gwit stwierdziła, że nie powinno się chudnąć na siłę. Ostrzegła jednak, że nadwaga nie sprzyja zdrowiu i powoduje wiele chorób. (WideoPortal / x-news)

 • Brytyjska dziennikarka ujawnia sekrety z życia księcia Harry'ego

  Katy Nicoll to brytyjska dziennikarka i autorka wielu bestsellerowych książek na temat rodziny królewskiej. Jak Nicoll poznała księcia Harry'ego? - To było jakieś dziesięć lat temu, zdawałam relację z pewnej imprezy, wyszłam na zewnątrz i wtedy wpadłam na księcia Harry'ego - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". - Zaprosił mnie do swojego towarzystwa, zobaczyłam wycinek z jego życia - dodała. Jaki

 • Michał Rusinek zdradza sekrety Szymborskiej w śniadaniówce!

  Michał Rusinek (43 l.) był sekretarzem Wisławy Szymborskiej (†89 l.). Jak udało mu się dostać taką pracę? W "Dzień Dobry TVN" zdradził, jak poetka pozbywała się z domu swoich gości. Dlaczego zdecydował się na napisanie książki "Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej"? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: sekrety zdradziła
 • Re: "Północ - Południe": Sekrety z planu legendarnego serialu

  Alley zdradziła tajemnicę? Że była potem gruba? No to to nie była tajemnica...

 • Re: "Na dobre i na złe“: Wszystkie sekrety Michała

  Akurat w serialach często postępują wbrew fabule tzn temu co wydarzyło się wcześniej dla łatwizny,bo może widzowie nie pamiętają.W każdym razie wątpię żeby był jeszcze trzeci facet który jest biologicznym ojcem Matyldy,skoro Andrzej uwierzył że może być ojcem,pewnie z nim zdradziła Michała a potem uznała że lepiej sama wychowa dziecko. Poza tym w jakimś odcinku było że Matylda jest