• Informacje na temat:

  sekuła mirosław

Artykuły na temat: sekuła mirosław
 • NIK zbada Edytę Górniak?

  Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła właśnie kontrolę używania symboli państwowych Rzeczypospolitej Polskiej. Jak poinformowała rzeczniczka NIK, inspiracją był m.in. sposób wykonania hymnu narodowego przez Edytę Górniak przed meczem Korea Południowa - Polska, na mistrzostwach świata w 2002 roku.

Wideo na temat: sekuła mirosław
 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...