• Informacje na temat:

  selma blair plotki

Artykuły na temat: selma blair plotki
 • Selma Blair została mamą

  Amerykańska aktorka Selma Blair urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda filmu "Hellboy" i jej partner, projektant Jason Bleick, nie posiadają się ze szczęścia.

 • Superman: Światło w tunelu?

  Nadal nie ustają spekulacje na temat realizacji piątego filmu z cyklu "Superman" . Ciągle brak jest jednak ostatecznie potwierdzonych wiadomości na temat tej produkcji, włącznie z nazwiskiem reżysera i aktorów, którzy wystąpią w rolach głównych. W zaistniałej sytuacji najbardziej pewną wydaje się być informacja, że większość zdjęć do widowiska zostanie zrealizowana w kompleksie filmowym Fox Studios w australijskim Sydney.

 • Przyjęcie dla... nienarodzonego dziecka

  Gwiazda "Gotowych na wszystko", Eva Longoria, zorganizowała w weekend przyjęcie na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka swojej przyjaciółki Victorii Beckham. Na imprezie nie zabrakło takich gwiazd, jak Demi Moore i Nicole Richie.

Wideo na temat: selma blair plotki
 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...

 • Blue Ruin

  Dwight Evans (Macon Blair) mieszka na plaży w swoim starym samochodzie i jest samotnikiem z wyboru. Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaje jednak brutalnie zakłócone. Pod wpływem szokującej informacji będzie musiał wrócić do domu swojego dzieciństwa, by chronić bliskich przed śmiertelnym zagrożeniem. Demony mrocznej przeszłości zmienią tego na co dzień delikatnego człowieka w mściciela, dokonującego aktu zemsty za zbrodnię, która rozbiła jego rodzinę...

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.