• Informacje na temat:

  sergiusz rodzina zastepcza

Artykuły na temat: sergiusz rodzina zastepcza
 • "Rodzina zastępcza": Co porabia Sergiusz Żymełka?

  Pamiętacie Filipa Kwiatkowskiego? No pewnie! Co robi teraz wcielający się w tego bohatera w "Rodzinie zastępczej" Sergiusz Żymełka?

 • Sergiusz Żymełka był gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". Co dzisiaj robi?

  Jako Filip Kwiatkowski w popularnym serialu "Rodzina zastępcza" Sergiusz Żymełka (25 l.) skradł serca milionów. Swojego życia nie związał jednak z aktorstwem.

 • "Rodzina zastępcza": Lekcja tolerancji

  ...dotyczącymi adopcji. Pokazali, że nie jest to proste i łatwe, ale może dać satysfakcję i prawdziwe szczęście! Wrócili przed kamerę Po zakończeniu pracy w "Rodzinie zastępczej" Sergiusz Żymełka...

 • "Rodzina zastępcza" 15 lat później

  Co sprawiło, że "Rodzina zastępcza" miała tak wielu zwolenników? To oczywiście zasługa kochających, wymagających, ale też tolerancyjnych rodziców - Anki i Jacka Kwiatkowskich, no i niesamowitej piątki ich dzieci, dwójki własnych i trójki adoptowanych. Sprawdźcie, co dzieje się z bohaterami serialu dzisiaj!

 • Serial rodziną stoi!

  ...swojej rodziny. Wychowanie dzieci spadło więc na głowę najstarszej córki Fiony (Emmy Rossum). Dziewczyna bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków i robi wszystko by jej dysfunkcyjna rodzina była(...) wieku. Rodzina amerykańskich pionierów osiedla się w miasteczku Walnut Grove. Charles (Michael Landon) - głowa rodziny - buduje mały domek na prerii. Pracuje jako gospodarz, prowadzi też tartak...

 • Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  Telewizja Polsat, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie, może zaliczyć ten serial do sukcesów stacji. "Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane. Co dziś robią serialowe dzieciaki? Sprawdźcie!

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

Zdjęcia na temat: sergiusz rodzina zastepcza
Wideo na temat: sergiusz rodzina zastepcza
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się(...) zaczęło…"Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane.