• Informacje na temat:

  serial doktor

Artykuły na temat: serial doktor
 • "Bananowy doktor": Serial zakończy się na 8. sezonie

  Ósmy i ostatni sezon serialu "Bananowy doktor" zadebiutuje na telewizyjnym ekranie 18 maja.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • "Doktor Foster": Nowy seral w TVP2. Kiedy premiera?

  Od 4 października, w każdy czwartek o godz. 20.45 Dwójka zaprasza na brytyjski serial dramatyczny „Doktor Foster”.

 • Serial "Dom grozy" w listopadzie na antenie HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO odbędzie się premiera serialu" Dom grozy" (Penny Dreadful), którego twórcą jest nominowany do Oscara John Logan. Bohaterami opowieści osadzonej w najciemniejszych zaułkach wiktoriańskiego Londynu są kultowe postaci światowej literatury grozy.

 • "Na dobre i na złe": Doktor Konica zostanie... gwiazdą telewizji?

  Wieść o możliwym wybuchu epidemii w szpitalu zarządzanym przez doktora Konicę (Robert Koszucki) ściągnie do Leśnej Góry tłum reporterów. Rafał - chcąc nie chcąc - zostanie... gwiazdą telewizji! O tym, że przystojny lekarz dowodzi grupą specjalistów mających stawić czoła śmiercionośnej Esmeraldzie, dowie się cała Polska!

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • "Miłość na zakręcie": Nowy serial Czwórki

  Nowy serial „Miłość na zakręcie” – z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera i Jaspera Sołtysiewicza – będzie można oglądać już od 19 sierpnia od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce.

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • "The Resident": Jenna Dewan w roli seksownej pani doktor?

  .... "The Resident" to serial medyczny z Mattem Czuchrym ("Kochane kłopoty", "Żona idealna") w roli głównej. Produkcja przedstawia losy zdolnego, utalentowanego i doświadczonego lekarza, który wprowadza w tajniki zawodu młodego oraz pełnego entuzjazmu i patrzącego z optymizmem na świat nowicjusza. W serialu występują również Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Manish Dayal i Shaunette Wilson...

 • Ewa Wiśniewska: Jestem z siebie niezadowolona

  Zasłynęła rolami w takich filmach i serialach, jak "Cudzoziemka", "Doktor Ewa" czy "Ogniem i mieczem". Jednak w ostatnich latach Ewa Wiśniewska skupiła się na pracy w teatrze i na srebrnym ekranie pojawia się sporadycznie.

Zdjęcia na temat: serial doktor
Wideo na temat: serial doktor
 • "Ślad" i Aleksandra Hamkało: "Mocny, bardzo brutalny serial"

  Kim jest doktor Anna Szpunar, grana przez Olę Hamkało? Czym serial "Ślad" przyciągnie widzów? Aktorka mówi nam także o swojej roli w serialu "Na dobre i na złe". - "Ślad" jest pozycją brutalną, to krwawy serial. Wszystkie sprawy, które rozwiązujemy, są nieoczywiste, mają drugie dno. Każda sprawa będzie skomplikowana i… krwawa – mówi Aleksandra Hamkało.

 • Zwiastun serialu "Class" - spin offu "Doktora Who

  Akcja serialu będzie rozgrywać się we współczesnym Londynie. Według oficjalnej zapowiedzi czwórka uczniów będzie musiała zmierzyć się ze zbliżającym się niebezpieczeństwem oraz możliwym końcem świata(...) najnowszy serial BBC skierowany do młodego widza.

 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska o ulubionych serialach medycznych

  Czy Maja Ostaszewska lubi seriale medyczne? - Oglądałam do tej pory głównie te zagraniczne. Lubiłam "Doktora House'a", "Chirurgów", "Ostry dyżur". Aktorka dzieli się również z nami spostrzeżeniami na temat fabuł takich produkcji (ciekawe przypadki medyczne, połączenie różnych wątków) oraz wyznaje, dlaczego podoba jej się umiejscowienie akcji na Śląsku.

Dyskusje na temat: serial doktor