• Informacje na temat:

  serial fineasz

Artykuły na temat: serial fineasz
 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Zabawa nie tylko dla dzieci

  Disney XD zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na serię imprez plenerowych "Fineasz i Ferb - Reakcja Łańcuchowa", które odbędą się w czterech polskich miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Początek już w najbliższą sobotę, 10 lipca.

 • "Fineasz i Ferb" w pełnym metrażu

  "Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze", film oparty na nominowanym do nagród BAFTA serialu komediowym dla dzieci, będą mogli już wkrótce obejrzeć polscy widzowie. Premiera animowanej produkcji odbędzie się 5 listopada jednocześnie w Disney XD oraz Disney Channel.

 • Kim chciał być Wesołowski?

  "Całe życie chciałem być architektem. Marzyłem też, żeby zostać super bohaterem, który uratuje świat" - opowiada Jakub Wesołowski.