• Informacje na temat:

  serial julia pl.

Artykuły na temat: serial julia pl.
 • Rodzinka.pl

  ...19:25 RODZINKA. PL _ ODC. 264 "" SEZON 14 Serial komediowy, 25 min, Polska, 2018 Reżyseria: Patrick Yoka Scenariusz: Jacques Davidts, Karol Klementewicz,...

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowego chłopaka?

  ...zakończyłaby się awantura, gdyby nie interwencja ochroniarzy z pobliskiego klubu. Julia wsiadła do taksówki i odjechała w nieznanym kierunku, a Antoni kontynuował zabawę... Wkrótce potem serialowa(...)Szok! Julia Wieniawa, która jeszcze niedawno zapewniała w wywiadach, że Antoni Królikowski jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu, najprawdopodobniej ma zamiar lada moment zakończyć swój związek...

 • Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro ("Blondynka", Anna German") nie musi martwić się o pracę. Telewizyjna Jedynka planuje nakręcić 4 sezon popularnego serialu "Blondynka". Sprawdź szczegóły!

 • „rodzinka.pl”: Julia Wieniawa-Narkiewicz chce studiować aktorstwo

  Julia Wieniawa-Narkiewicz, czyli Paula z „rodzinki.pl”, nie kryje, że chciałaby w przyszłości zdobyć dyplom ukończenia szkoły teatralnej. Mówi o sobie, że na razie jest „aspirującą aktorką”, ale nie zamierza spocząć na laurach. - Bardzo chcę uczyć się dalej – wyznała w wywiadzie.

 • "Przyjaciółki": Anka w rozterce, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja...

  Sporo dzieje się w życiu "Przyjaciółek". Anka jest w rozterce z powodu chłopaka, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja może zostać matką. Oto, co wydarzy się w najbliższym odcinku popularnego serialu.

 • Weekend w serialach

  Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

 • TVP nie pokaże spotu "Dość olewania"

  Telewizja Polska zdecydowała się nie pokazywać na swej antenie spotu "Dość olewania" przygotowanego w ramach kampanii społecznej "Obywatele decydują".

 • Weekend w serialach

  Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

Wideo na temat: serial julia pl.
 • Posłuchajcie Julii Pietruchy!

  Niektórzy mogą kojarzyć Julię Pietruchę z mniej lub bardziej popularnych seriali telewizyjnych ("Blondynka, "M jak miłość", "Ojciec Mateusz") lub ról w produkcjach kinowych. Ale od kilku miesięcy Julia odkrywa przed nami swoje muzyczne oblicze. W kwietniu ukazał się jej debiutancki album "Parsley" z piosenkami z podróży, które sama napisała, skomponowała (na ukulele), a ostatecznie

Dyskusje na temat: serial julia pl.