• Informacje na temat:

  serial łepkowskiej

Artykuły na temat: serial łepkowskiej
 • "Stulecie Winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  Telewizja Polska szykuje na wiosnę 2019 nowy historyczny serial "Stulecie Winnych". Scenarzystką produkcji została sama Ilona Łepkowska!

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Wiosną 2019 roku na ekranach telewizyjnej Jedynki zagości serial "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu została Ilona Łepkowska.

 • Oświadczenie Ilony Łepkowskiej

  W związku z opublikowaniem przez nas wywiadu, jakiego Ilona Łepkowska udzieliła radiu RMF FM, otrzymaliśmy oświadczenie scenarzystki.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska rezygnuje z serialu

  Znana scenarzystka o sprawująca pieczę nad "Koroną królów" rezygnuje w dalszych pracach związanych z serialem. Zamy powód!

 • Łepkowska u psychiatry

  Matka polskich seriali Ilona Łepkowska ma problemy. W swoich serialach pisze o szczęściu, a w życiu prywatnym - jak sama przyznaje - nie doświadcza go: "Generalnie nie jestem osobą szczęśliwą, koniec, kropka".

 • "Stulecie Winnych": Duma Kurskiego i Łepkowskiej powraca z drugim sezonem!

  Na Śląsku rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Stulecie Winnych", który wiosną 2019 podbił serca widzów TVP1. Reżyserem trzynastoodcinkowej serii będzie Michał Rogalski, a w rolach głównych wystąpią ponownie m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Weronika Humaj i Karolina Bacia. Do obsady dołączą również Stefan Pawłowski, Piotr Rogucki, Mateusz Janicki i Lesław Żurek.

 • Nowy serial twórczyni "M jak Miłość"!

  Ilona Łepkowska, autorka scenariusza serialu "M jak Miłość", kończy właśnie pracę nad zupełnie nowym projektem, o który walczą TVP2 i Polsat.

 • "Barwy szczęścia": Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska, kończy 60 lat!

  ...- Kobiety z mojego rocznika mogą już iść na emeryturę – powiedziała niedawno Ilona Łepkowska. W piątek - 11 lipca - autorka scenariuszy najpopularniejszych polskich seriali kończy 60 lat... Ale wcale nie zamierza zostać emerytką!

 • Reklama podzieli serial

  Najnowszy serial Ilony Łepkowskiej "Barwy szczęścia" będzie nadawany w 25-minutowych częściach, jak sitcom. Dzięki temu odcinki będą mogły być oddzielone reklamami.

Zdjęcia na temat: serial łepkowskiej
Wideo na temat: serial łepkowskiej
 • Ilona Łepkowska o "Stuleciu Winnych"

  - Lubię robić rzeczy nowe. Nie chcę zamykać się w serialach obyczajowych, współczesnych, telenowelowych, więc kiedy zaproponowano mi pracę przy adaptacji książki Ałbeny Grabowskiej, pomyślałam, że jest to coś ciekawego. Uznałam, że jest to szansa na zrobienie serialu premium z większym budżetem, inscenizacją, pieczołowicie przygotowanym scenograficznie, ze świetnym reżyserem, a przede wszystkim

 • Ilona Łepkowska: Moim największym sukcesem zawsze będzie "M jak miłość"

  Do końca życia moim największym sukcesem będzie "M jak miłość", natomiast zawsze to najmłodsze dziecko jest najbliższe sercu, więc w tym znaczeniu jestem ciekawa opinii widzów o "Stuleciu Winnych". Ten serial jest w tej chwili w centrum mojego zainteresowania, bo pracujemy nad scenariuszami drugiego sezonu. Jeżeli spodoba się publiczności, jest możliwe, że będziemy go produkować dalej - mówi

 • Łepkowska o tym, jak zyskać miłość widzów

  Złotymi Telekamerami uhonorowano w tym roku serial "Barwy szczęścia". O tym, jaki jest przepis na dobry serial - mówi producentka i scenarzystka, Ilona Łepkowska.

Dyskusje na temat: serial łepkowskiej